صبح زاگرس
دانا
12. مهر 1397 - 13:29
صبح امروز بسیجیان سراسر استان همزمان با سراسر کشور حرکت خود را به سمت محل تجمع 20 هزار نفری که در میدان صبحگاه سپاه فتح است آغاز کردند.

از دقایقی پیش بسیجیان سراسر استان حرکت خود را به سمت محل تجمع 20 هزار نفری که در میدان صبحگاه سپاه فتح است آغاز کردند.

 

جانشین سپاه فتح استان در حاشیه این مراسم گفت: گردان های بیت المقدس،امام علی (ع)، امام حسین(ع)، کوثر، الزهرا (س) و اقشار مختلف بسیج از نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد متمرکز در میدان بزرگ سپاه فتح در یاسوج در حال شکل گیری است و تا دقایقی دیگر این رزمایش به صورت رسمی برگزار خواهد شد.

 

سرهنگ جهانگیر انصاری ادامه داد: از جامعه ایثارگران، مدیران استان اعم از استاندار، ائمه جمعه و همه کسانی که همکاری کردند و سنگ تمام گذشتند، خانواده های معزز شهدا که در این برنامه شرکت کردند و روحانیتی که با حضورشان زینت بخش این رزمایش هستند و همچنین همه بسیجیان عزیز کمال تشکر را داریم.

 

وی افزود: این رزمایش باصلابت مستحق این استان است ، کهگیلویه و بویراحمد در دفاع مقدس جزو استان های برتر بود، انتظار می رود که هر جا نظام اسلامی نیاز به حضور این مردم داشته در صحنه حاضر باشند ، امروز هم در راستای این برنامه و در راستای لبیک به امام حاضرشان و تجدید میثاق با ولایت، امام و شهدای عزیز گرد هم آمدیم تا یک بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و در راس آن استکبار جهانی بزنیم.

 

در ادامه تصاویری از این مراسم آمده است:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب