صبح زاگرس
دانا
9. دى 1396 - 12:39
بانوان کهگیلویه و بویراحمد در9 دی امسال حماسه ای خلق کردند که مادرانشان در هشت سال دفاع مقدس خلق کرده بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، کهگیلویه و بویراحمد امروز سراسر جوش و خروش بود و همه در تجمع بزرگ 9 دی به یاد فتنه های سال 88 تجمع کردند که بگویند این روز هیچگاه از ذهن و خاطره مردم ایران پاک نمی شود همه آمدند تا بگویند اتفاقات تلخ فتنه 88 و حرمت شکنی عاشورای حسینی را از یاد نمی برند و برای فرزندانشان نیز  بازگو می کنند.

بانوان کهگیلویه و بویراحمدی نیز در این تجمع بزرگ شرکت کردند و فرزندانشان را با خود آوردند که بگویند اتفاقات سال 88 و نقشه شوم دشمن برای براندازی نظام توسط مردم و رهنمود های رهبر انقلاب به هیچ جایی نرسید.

نسل جدید نیز آمده بودند کودکان دهه 80 و 90 نیز آمده بودند تا با مشت های گره کرده بگویند که همچون بزرگترهایشان دست از مبارزه با امریکا و دشمنان اسلام بر نمی دارند و می دانند که دشمنان ایران و اسلام از جمله امریکا و انگلیس و اسرایل گرگ هایی هستند که هر لحظه نقشه ای جدید در سر می پرورانند.

بانوان کهگیلویه و بویراحمدی در پاسخ به این سوال که یک جمله پیرامون 9 دی بگویید جملات زیبایی را مطرح کردند که در زیر می بیند.

سارا که دانش آموز چهارم ایتدایی است گفت: پیرامون 9 دی پدرم صحبت های زیادی کرده است طبق چیزهایی که شنیدم می گویم 9 دی وحدت مردم را نشان داد.

یکی دیگر از بانوان یاسوجی گفت: 9 دی روز بصیرت، مینا یکی از بانوان فعال بسیجی گفت: می توان گفت که 9 دی سال 88 زرهی فولادی در برابر تیرهای دشمن بود.

 

 

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب