صبح زاگرس
دانا
9. دى 1396 - 12:39
بانوان کهگیلویه و بویراحمد در9 دی امسال حماسه ای خلق کردند که مادرانشان در هشت سال دفاع مقدس خلق کرده بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، کهگیلویه و بویراحمد امروز سراسر جوش و خروش بود و همه در تجمع بزرگ 9 دی به یاد فتنه های سال 88 تجمع کردند که بگویند این روز هیچگاه از ذهن و خاطره مردم ایران پاک نمی شود همه آمدند تا بگویند اتفاقات تلخ فتنه 88 و حرمت شکنی عاشورای حسینی را از یاد نمی برند و برای فرزندانشان نیز  بازگو می کنند.

بانوان کهگیلویه و بویراحمدی نیز در این تجمع بزرگ شرکت کردند و فرزندانشان را با خود آوردند که بگویند اتفاقات سال 88 و نقشه شوم دشمن برای براندازی نظام توسط مردم و رهنمود های رهبر انقلاب به هیچ جایی نرسید.

نسل جدید نیز آمده بودند کودکان دهه 80 و 90 نیز آمده بودند تا با مشت های گره کرده بگویند که همچون بزرگترهایشان دست از مبارزه با امریکا و دشمنان اسلام بر نمی دارند و می دانند که دشمنان ایران و اسلام از جمله امریکا و انگلیس و اسرایل گرگ هایی هستند که هر لحظه نقشه ای جدید در سر می پرورانند.

بانوان کهگیلویه و بویراحمدی در پاسخ به این سوال که یک جمله پیرامون 9 دی بگویید جملات زیبایی را مطرح کردند که در زیر می بیند.

سارا که دانش آموز چهارم ایتدایی است گفت: پیرامون 9 دی پدرم صحبت های زیادی کرده است طبق چیزهایی که شنیدم می گویم 9 دی وحدت مردم را نشان داد.

یکی دیگر از بانوان یاسوجی گفت: 9 دی روز بصیرت، مینا یکی از بانوان فعال بسیجی گفت: می توان گفت که 9 دی سال 88 زرهی فولادی در برابر تیرهای دشمن بود.

 

 

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب