صبح زاگرس
دانا
30. مهر 1397 - 8:49
ورزش صبحگاهی زنان شاغل در ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج برگزار شد.

برنامه ورزش صبحگاهی با حضور زنان شاغل ادارت و استان کهگیلویه و بویراحمد در ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج برگزار شد.

 مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ورزش صبحگاهی امروز که به مناسبت هفته تربیت بدنی و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد گفت: شادی و نشاط با ورزش یکی از راه‌های توسعه هر جامعه‌ای است.

آذر صفایی نیا با تاکید براینکه استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خوبی است که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد افزود: ورزش همگانی در استان باید توسعه یابد و از این ورزش بیشتر استفاده کنیم.
وی افزود : ورزش صبحگاهی سه روز در هفته و هر بار به مدت یک ساعت برای زنان شاغل در دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته اما این امر به طور جدی اجرایی نشده است.

صفایی نیا با اشاره به اهمیت ورزش کردن در جامعه، خاطرنشان کرد : فعالیت های ورزشی علاوه بر ایجاد نشاط، تاثیر مستقیم بر بهره‌ وری در محیط کار و پیشرفت هرچه بیشتر جامعه در زمینه‌های مختلف خواهد شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: بانوان شاغل به سبب عدم توجه جدی به ورزش، جزء آسیب‌پذیرترین قشر جامعه به شمار می‌روند و بر همین اساس باید ورزش را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.
وی از استمرار برنامه‌های ورزشی ویژه زنان شاغل ادارات خبر داد و افزود: با توجه به نقش ورزش در سلامتی و توسعه یک شهر و استان این روند ادامه خواهد داشت.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب