دانا
صبح زاگرس
8. شهريور 1396 - 8:00
ولی ظاهرا در استان ما این مسایل جا نیفتاده وحل نشده باقی مانده است،چرا که هیچ چیزی سر جای خودش نیست.رییس لیسانس است و زیر دستان او فوق لیسانس و دکتر،یا بدتر اینکه اساتید دانشگاه همه برای یک دیپلم کار می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، خدیجه مظاهرپور از مخاطبان این پایگاه خبری در در یادداشتی نوشت: همه ما موقع انتخاب یا خرید و هر چیز دیگری سعی می کنیم بهترین را انتخاب کنیم و اگر بهترین نباشد،یا کلا قید خرید و یا انتخاب هر چیز دیگری را که قصد خرید آن را داشتیم می زنیم، و البته عده ای که توقعات شان کمتر است به خوب و متوسط و ضعیف نیز راضی می شوند ولی در وهله اول اولویت همه ما بهترین گزینه و انتخاب است.در مسایلی که از حساسیت بیشتری برخوردار است،انتخاب و پیدا کردن بهترین گزینه  مشکل تر می شود و باید با دقت بیشتری عمل کرد.

مثلا وقتی می خواهیم یک لباس بخریم با دقت و وسواس سعی می کنیم بهترین را انتخاب کنیم.یا وقتی می خواهیم دانشگاه محل تحصیل خود را انتخاب کنیم باز به دنبال بهترین گزینه می گردیم.
همه ما می دانیم که دانشگاه صنعتی شریف بهتر از دانشگاه اصفهان ایا تبریز یا....است .همچنین همه ما می دانیم که تحصیلات دکترا بالاتر از لیسانس است و یک دکتر از سطح سواد بالاتری برخوردار است و بسیاری مسایل دیگر که هرانسان عاقلی آن را می داند
 
ولی ظاهرا در استان ما این مسایل جا نیفتاده وحل نشده باقی  مانده است،چرا که هیچ چیزی سر جای خودش نیست.رییس لیسانس است و زیر دستان او فوق لیسانس و دکتر،یا بدتر اینکه اساتید دانشگاه همه برای یک دیپلم کار می کنند.به مسوولین که می رسم ازشرمندگی وضعیت دستانم یاری تایپ کردن را نمی دهند. برای مثال دکترای دانشگاه آزاد می شود .....استاندار یا لیسانس ادبیات می شود....یا مثلا یک لیسانسه دانشگاه آزاد میشود معاون استاندار!!!!!
می گویند تا وقتی آب هست تیمم باطل است.
آیا تا وقتی دکترا هست لیسانس باید صلاحیت امور را در دست بگیرد؟!!!
آیا در این استان فارغ التحصیل دانشگاههای دولتی درجه یک پیدا نمی شود که بیش از نود در صد مسوولین استان فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند؟!!!!!
آیا می دانید دانشگاه آزاد در رتبه بندی علمی اصلا در نظر گرفته نمی شود و به حساب نمی آید؟!!!!
آیا در این استان کسی مسوول نظم و قانون نیست؟!
آیا این استان اینقدر بی صاحب و بس در و پیکر است؟!
آیا با این وضعیت استان ما استحقاق رتبه آخر پیشرفت را ندارد؟!!
آیا چنین مسوولینی از اینکه احساس ریاست می کنند شرمنده نیستند؟!
آیا کسی که در راس همه بی قانونی هاست و صاحب نظر در کلیه امور،از راه و جاده و ترافیک و عمران و معماری چیزی سر در می آورد که آچار فرانسه امور شده و می خواهد مشکلات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی،عمرانی و....را همه با نظرات معجزه آسای خود که نمونه بارز آن سنگفرش خیابان بلادیان است حل کند.
آیا جای تاسف برای کل حوزه استحفاظی استان ک و ب اعم از مردم و مسوولین آن وجود ندارد؟!!!!!!!!
خداوند همه بندگان خود را به راه راست هدایت فرماید
                                                                و من الله التوفیق
خدیجه مظاهرپور دانشجوی دکترای فلسفه دانشگاه تهران

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب