نمایش 1 - 10 از 368
مردم گچساران با انتخاب یک نماینده درد آشنا و چهره شناخته شده ، انتظار تحول و پویایی در این شهرستان نفتخیز را مطالبه می کنند چراکه شکوفایی کشور با تکیه بر نیروهای انقلابی دور از انتظار نیست.
تکلیف عواطف و احساسات مادر چه می‌شود؟
یادداشت:
در روزگاری که گرانی اجناس و کالاهای اساسی به صورت لحظه ای در حال پوست انداختن است زنانی بی سرپرستی هستند که از شرم ناتوانی خرید مایحتاج اولیه زندگی خویش در مقابل فرزندان خود ذره ذره آب می شوند.
خبری که ایران را تکان داد، به جرات می توانم بگویم در 20 سال اخیر هیچ خبری تا کنون نتوانسته بود اینگونه مردم ایران را غمگین کند، مردم همیشه در مناسبت های مختلف حضور داشتند اما این بار با بقیه روزها فرق داشت، این بار نه تنها مردم ایران بلکه دنیا به سوگ نشست.
کودکانی را نظاره گر بودم که نمی دانند پارک ،فضای مجازی،کتابخانه وهایپر مارکت و.... چیست وفقط با چوب دستی آرزوهایشان را برروی خاک نقاشی می کردند ومشاهده این همه وعده های به جامانده در این روستاها بغض هر آدم با وجدانی را می ترکاند اینجا خبری از امکانات دنیای مدرن نیست
ورزش صبحگاهی زنان شاغل در ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج برگزار شد.
یادداشت دانشجویی در خصوص نقش تعیین کننده ای که بانوان ایرانی در پیروزی 8 سال دفاع مقدس و نقشی که درپیروزی جنگ فرهنگی امروز دارند
اول شهریور ماه روز پزشک است و امروز جای پزشکان سانحه هواپیمای تهران یاسوج خالی است.
گاهی مرگ هایی در بیمارستان های استان رخ می دهد که عزرائیل نیز قافل گیر می شود.

صفحه‌ها