نمایش 1 - 10 از 350
بهتر طلبی در ذات انسان است ، وجود یک الگو برای انسان ها که بهترین باشد ضروری است و حضرت زهرا بهترین زنان این عالم است.
زن؛ چه مادر باشد، چه همسر، در نقش خواهر و یا دختر باشد؛ مثل صفر در ریاضی است با یک استثناء.
خیلی ها به دنبال جعبه سیاه هواپیمای تهران یاسوج هستند و انتظار می رود مسئولان استان به راحتی از جعبه سیاه هواپیما نگذرند.
افزون بر 2 هزار و 500 زن سرپرست خانواده در استان کهگیلویه و بویراحمد اعتیاد دارند که این آمار تقریبا 5 درصد جمعیت زنان استان را شامل می شود اگر چند سال قبل به این آمار نگاه می کردید آنقدر ناچیز بود که در گزارش ها نیز ارایه نمی شد اما اکنون کمپ ترک اعتیاد مخصوص زنان نیز در استان راه اندازی شده است و فعالیت می کند.
گریه ..اشک ..سکوت.. چشم دوختن به دنا، دنا پیدا نیست پوشیده از مه است گریه های بی امان پدران و مادران چشم انتظار ..لحظات سنگین چشم دوختن به کوه...سقوط هواپیما در دنا تایید شد ...نیروهای امدادی حرکت کردند...
معاون سابق رییس جمهور در امور زنان و خانواده، ایجاد بازارچه‌های عرضه محصول برای بانوان ازبرنامه های حمایتی بوده است که دراستان کهکیلویه وبویراحمد ،چنین اتفاقی تا به حال روی نداده است.
اما زمان آن رسیده است که از حرف درآمده، به عمل برسیم. چرا خصوصیت صفر و صد بودن خودتان را به مهندسین نسبت دادید این خصیصه بارز شما اهل تئوری است که چه مخالف و چه موافق تا کنون عمل خیری از محضرتان ندیده اند.
گویا استاندار کهگیلویه و بویراحمد حوزه زن و خانواده را پروژه ای عمرانی تصور کرده اند که می توان در یک برنامه صفر و صدی با بنیان های ریاضی و مهندسی آن را به سرانجام رساند.
شهرداری در صورت مشاهده تخلف یا گزارش مهندسین به طور قانونی بایست پروژه‌ها را متوقف و طبق آیین نامه و ضوابط با متخلفین برخورد کند. شهروندان برای زندگی و آسایش نیاز مند رعایت ضوابط شهرسازی هستند.
اینجا زنان کهگیلویه و بویراحمد کارآفرینان کهگیلویه و بویراحمد دچار مشکل شده اند شما باید دفاع کننده این افراد باشید نه فقط وقتی مسئول کشوری به اینجا می آید شما پیدایتان شود.

صفحه‌ها