صبح زاگرس
دانا
9. شهريور 1400 - 15:27
خواننده سروده های انقلابی گفت: مقام معظم رهبری همیشه اگر صحبتی می فرمایند بر اساس اصول است و تحقیقات فکری پشت آن است که حرفشان حسن ختام است و منافع مردم و کشور را می خواهند و جز آن حرفی ندارند.

خواننده سروده های انقلابی  در خصوص واکسن های آلوده امریکایی در ژاپن و پیش بینی دقیق رهبر انقلاب از این موضوع گفت:فرمایشات رهبری همیشه از یک منطق خاصی برخوردار است و بر اساس تحقیق و مطالعه بیان می شود.

 

محمد گلریز ادامه داد: مقام معظم رهبری همیشه اگر صحبتی می فرمایند بر اساس اصول است و تحقیقات فکری پشت آن است که حرفشان حسن ختام است و منافع مردم و کشور را می خواهند و جز آن حرفی ندارند.

وی افزود: مقام معظم رهبری نفرمودند که از واکسن خارجی استفاده نشود بلکه فرمودند که با تحقیق استفاده شود واکسن هایی که مربوط به کشورهای مخالف و دشمن ماست و این دشمنی را علنی کرده اند شده و سابقه خوبی از خود به جا نگذاشته اند، نه تنها سودی ندارد بلکه ضرر هم خواهد داشت.

 

گلریز با اشاره به اتفاقات ژاپن گفت: می‌بینید که در ژاپن چه اتفاقی افتاده است این مساله نشان می دهد که مقام معظم رهبری چقدر در این مسائل دقیق هستند و چقدر آینده نگر هستند و مسائلی که می فرمایند چقدر به حقیقت نزدیک است.

این خواننده محبوب کشور تاکید کرد: باید به سخنان مقام معظم رهبری اطمینان کنیم؛ باید بر اساس اصول به مسائل نگاه کنیم می‌بینیم که حقیقت است، دشمنانی داریم که هر کاری از دستشان برآید انجام می دهند در طول چند سال بعد از انقلاب می بینیم که جنگ بر ما تحمیل کردند، ترورهای زیادی انجام دادند و هر کار دیگری که فکر کنید انجام دادند .

 

وی افزود: هرکاری می کنیم با تحقیق و با یک قیاس عاقلانه انجام دهیم. برخی نیز که بی تفاوت بودند و فریب تبلیغات رسانه ها را خورده بودند متوجه شدند که این مساله حقیقت داشته و واقعی بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب