صبح زاگرس
دانا
1. شهريور 1400 - 10:56
رئیس بسیج رسانه کشور با اشاره به اینکه انتشار اخبار دروغ پنجه کشیدن به چهره نظام است،گفت: مخالفان طرح صیانت بدنبال استعمار و مهاجرت نخبگان کشور هستند.

مسعود  بصیری در سفر به شهر ياسوج در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه رسانه علاوه بر اطلاع رسانی کار هدایت برای اتخاذ تصمیم است گفت: رسانه ها برای رسیدن به مخاطب بیشتر نباید اقدام به انتشار اخبار دروغ کنند .

 

وی انتشار خبر دروغ گور خوابی را از دروغ های رسانه ای عنوان کرد و گفت: انتشار اخبار دروغ پنجه کشیدن به چهره نظام و منفعت طلبی است.

 

رئیس بسیج رسانه کشور گفت: ساماندهی رسانه و شبکه مجازی ضروری است و در این رابطه باید با آموزش مناسب از انتشار اخبار دروغ جلوگیری کرد.

 

بصیری گفت: دشمن با کار رسانه ای و در بستر فضای مجازی بدنبال براندازی نرم نظام می باشد اما دوران بزن در رو برای دشمن در فضای مجازی تمام شده است .

 

وی با تاکید بر اینکه طرح صیانت طرحی مناسب برای فضای مجازی است گفت: با اجرای طرح صیانت اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم بیش از یک میلیون نفر است که علاوه بر اشتغال، ساماندهی فضای مجازی انجام می شود.

 

رئیس بسیج رسانه کشور تصریح کرد: کسانی که با  طرح صیانت از فضای مجازی  مخالفت می کنند با استعمار فضای مجازی در جمهوری اسلامی موافق و بدنبال مهاجرت نخبگان هستند.

 

بصیری در ادامه افزود: امروز دنیا اقتصادش را بر بستر فضای مجازی و اینترنت بسته و نبود صیانت در فضای مجازی یعنی همه فضا های کشور را در اختیار خارجی ها قرار دادن.

 

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی به یک الگوی جهانی و اسلامی تبدیل شده  و خبرنگاران با توجه به اینکه پیامبران حقیقت هستند مراقبت کنند تا در حوزه رسانه آسیبی  به کشورشان نرسد.

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب