صبح زاگرس
دانا
13. مرداد 1399 - 17:28
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛
برخورد قاطع پلیس با عوامل نزاع خیابانی یاسوج
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی عوامل نزاع روز گذشته در شهر یاسوج خبر داد و تاکید کرد : برخورد قاطع پلیس و دستگاه قضا در انتظار این افراد است.

وز گذشته  درگیری در یکی از مناطق شهر یاسوج به وقوع پیوست و از ساعتی پیش کلیپ این درگیری در فضای مجازی منتشر شد که سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان در این رابطه به خبرنگار ما با اشاره به اینکه کهگیلویه و بویراحمد از استانهای امن کشور است گفت : افراد حاظر در نزاع روز گذشته در شهر یاسوج شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی با این افراد به شدت برخورد می شود.

 

وی ابراز داشت : در همه جای کشور نزاع وجود دارد اما می توان تاکید کرد استان در شاخص های امنیتی از جایگاه خوبی در کشور برخوردار است.

 

سردار انصاری با اشاره به اینکه برخورد قاطع و جدی با شرارتها و نزاع های خیابانی و دسته جمعی از اولویت های ناجا در استان است از برخورد قاطع و جدی پلیس با این عوامل خبر داد.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان با اشاره به انتشار کلیپ این نزاع در فضای مجازی گفت :دامن زدن به چنین موضوعاتی و نشر چنین فیلم هایی مردم را نگران می کند و  مردم احساس می کنند که عده ای به امنیت آنها صدمه وارد می کنند.

 

وی تاکید کرد:هر کس بخواهد به این قضایا دامن بزند باید پاسخگو باشد و احتمال اینکه سراغ چنین افرادی هم برویم، زیاد است.

 

سردار انصاری با بیان اینکه اختلاف های قبلی بین افراد وجود داشته و از افراد سابقه دار هستند گفت : برخورد قاطع پلیس در انتظاراین افراد است.

 

گفتنی است : انتشار این کلیپ در فضای مجازی می تواند چهره زشت و خشنی از استان کهگیلویه و بویراحمد به دیگر نقاط کشور نشان دهد و قطعا بر روی مسائل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استان تاثیرگذار خواهد بود.

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب