صبح زاگرس
دانا
6. اسفند 1397 - 13:47
جلسه بررسی وضعیت کشتارگاه های استان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مورد بررسی قرار گرفت که مباحث بسیار مهمی برای اولین بار در آن مطرح شده است.

این روزهای بررسی دقیق وضعیت کشتارگاه های سطح استان با نظارت بیشتری از سوی دستگاه های مسئول در حال پیگیری است که جلسه امروز مباحث مهمی طرح شده است که مشروح آن را می توانید در زیر مطالعه نمایید.

در ابتدای این جلسه بهمنش مدیرکل دامپزشکی استان در جلسه گفت: اگر قرار است در بحث گوشت چیزی به دامپزشکی واگذار شود بحث بهداشت گوشت است ما داریم کار خود را انجام می دهیم هفته گذشته ۲۱مغازه را پلمپ کردیم اما اکنون جلوی مغازه ها در حال کشتار هستند این فک پلمپ محسوب می شود .

 

وی گفت: کشتار یاسوج در حال تعطیل شدن است دلیل آن نیز این کشتار های غیر مجاز است با فک پلمپ ها باید برخورد شود.صبح ساعت پنج صبح پلمپ کردیم و فرار کردیم .

 

فیلی گفت: اگر از نظر بهداشتی مشکلی وجود دارد ابایی ندارید باید برخورد شود.

 

کاظمی مسول امور روستایی و شهری استانداری گفت: برخی ها در یاسوج سرشان را مثل کبک زیر برف کرده اند مگر ماشین های دوره گرد روزی در این شهر جمع آوری نشد .

 

وی گفت اگر برخی ها سیاسی کاری و مصلحت را کنار بگذارند می‌توانند در یک هفته کشتارگاه ها غیر مجاز را جمع آوری کنند مثلا می گویند من اهل فلان منطقه هستم امر این کار را کنم برایم مشکل ایجاد می شود بهداشت مردم شوخی بردار نیست.

 

کشتارگاه گچساران دستوراعمل بعدی جلسه بود که دیانتی معاون محیط زیست استان نیز گفت: این کشتارگاه وضعیت بهداشتی خوبی ندارد و سال گذشته مجبور شدیم مسول کشتارکاه را به دادگاه معرفی کنیم .

 

وی گفت سومین اخطاریه را در سال‌جاری برای این کشتارگاه فرستادیم، در ضمن بازدیدی که روز گذشته از این کشتارگاه داشتیم بهداشت مردم را تهدید می کند مجبور هستیم مسول کشتارگاه دوباره به دادگاه معرفی کنیم در مدتی بهداشت رعایت شد و دوباره وضعیت بدتر شد .

 

 وی گفت: شهرداری گچساران باید نسبت به رفع مشکل این کشتارگاه اقدام کنند سلامتی و بهداشت مردم در خطر است در آن منطقه سگ های ولگرد جولان می دهند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب