صبح زاگرس
دانا
12. آبان 1397 - 19:06
مرگ دانش آموز دهدشتی که روز قبل به بیمارستان انتقال داده شد در هاله ای از ابهام قرار دارد.

یک  ساعات قبل رسانه های استان از فوت یک دانش اموز دهدشتی که در خوابگاه های تحت مدیریت کمیته امداد استان است خبر دادند که در این خصوص ابهاماتی در شبکه های اجتماعی و رسانه ها قرار گرفته است.

 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با صبح زاگرسدر خصوص مرگ این دانش آموز گفت:  در تماس با مرکز اورژانس این اطلاعات را دادند که بعد از خوردن ساندویچ حال این دانش آمور بد شده است.

 

جلال پورانفرد  گفت: ماموران اورژانس در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل رساندند و دانش آموز را به بیمارستان انتقال دادند اینکه مسمومیت با چه چیزی بوده است در تخصص ما نیست و باید کارشناسی شود.

 

با توجه به اینکه اخبار ضد و نقیض در خصوص مرگ این دانش آموز در شبکه های اجتماعی و رسانه ها به شدت در حال انتشار است روابط عمومی آموزش و پرورش استان نیز واکنش نشان داد وگفت : روز گذشته یکی از دانش آموزان مقطع متوسطه دهدشتی که  در خوابگاه دخترانه الزهرا کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار ناراحتی شدید می کند که به بیمارستان انتقال داده شد و در آنجا فوت کرد.

 

محمدی افزود : دلیل مرگ در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی ، مسمومیت غذایی عنوان شده است که با پیگیری هایی که ما از مسئولین خوابگاه داشتیم ، تایید این فرضیه کمی مشکل به نظر می رسد چرا که دیگر دانش آموزان هم همان غذا را مصرف کرده اند .

محمدی در پایان بیان کرد : دلیل واقعی مرگ این دانش آموز اعلام نشده است و گویا قرار بر کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ گرفته شده است و از نظر ما تا اعلام نشدن رسمی دلیل مرگ ، هیچگونه دلیلی مورد تایید نیست.

انتظار می رود که مسئولان پزشکی قانونی در خصوص مرگ این دانش آموز اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب