صبح زاگرس
دانا
22. مهر 1397 - 14:28
رئیس آموزش و پرورش عشایر استان به خبر تاریکی مطلق در مدرسه سربیشه زیلایی واکنش نشان داد.

اسماعیل رضایی نیک در واکنش به خبر منتشر شده در این پایگاه خبری جوابیه ای را ارسال کرده و در خصوص نبود برق و آب توضیحاتی را ارایه داده است که به این شرح است:

مدیر محترم پایگاه اطلاع رسانی صبح زاگرس

سلام علیکم:

 احتراما پاسخ به خبر بی خبری آموزش و پرورش عشایر استان از مدرسه "سر بیشه زیلایی"

به انتشار در مورخ بیستم مهر ماه 1397 در خصوص مدرسه ابتدایی "سربیشه زیلایی" به جهت تنویر افکار عمومی نکات زیر جهت درج در آن سایت خبری ارسال می گردد.

 

چه خوب است آن بزرگواران چشمان همیشه بیدار جامعه وقایع و حوادث را قبل از انعکاس با سازمان متولی هماهنگی نمایند تا اینکه لازم نباشد که به بعضی از مسایل غیر واقعی پاسخ داده شود.

 

دبستان مذکور در سال تحصیلی 96-97 بنا بر نیاز آموزش و پرورش و با توجه به کمبود فضا، پراکندگی و مسافت زیاد به بهره برداری رسید و پیمانکار می بایست نسبت به تکمیل کارهای تاسیساتی  آب و برق اقدام می نمود که متاسفانه انجام نداده است.

 

دبستان مذکور در سال تحصیلی 97-98 دارای 9 نفر دانش اموز است که بر اساس شیوه نامه سازماندهی یک نفر معلم به آن تعلق گرفته و مشغول به کار است و اینکه در خبر نوشته شده که سه معلم شاغل در این آموزشگاه هستند، مدیر مدرسه باید در این زمینه پاسخگو باشد که عوامل غیر مسئول در آنجا چه کار می کنند.

 

برابر با مکاتبه شماره 12/15416/4288 مورخ 14 /12 /96 با سازمان محترم نوسازی و استعلام از جهادکشاورزی شهرستان بویراحمد و هماهنگی با اداره برق شهرستان عملیات نقشه برداری انجام شده و همچنین مطرح نمودن طرح برق رسانی دهستان زیلایی با هماهنگی آموزش و پرورش عشایر استان در شورای اداری شهرستان بویراحمد عملیات برق رسانی به این آموزشگاه در دست اقدام است که این مهم پس از طی مراحل قانونی انجام خواهد گرفت، لازم به ذکر است با توجه به اینکه آموزشگاه فوق در نوبت صبح دایر است، نبود برق تاثیری در روند آموزش و پرورش ایجاد نمی کند.

 

اسماعیل رضایی نیک رئیس اداره آموزش و پرورش  عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد

 

گفته می شود بیش از یک میلیارد تجهیزات تاکنون برای این مدرسه هزینه شده است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب