صبح زاگرس
دانا
26. شهريور 1397 - 7:50
بانوان کهگیلویه و بویراحمدی در هفدهمین دوره مسابقات قهرمان کشوری به روش گیر وپرتاب که در 22 و 23 شهریور ماه در بابلسر برگزار شد خوش درخشیدند.

بانوان پرثوآ کار استان در هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور به روش گیر وپرتاب که در  شهرستان بابلسر برگزار شد برترین عنوان های تیمی و انفرادی را در این مسابقات کسب کردند.

 مقام قهرمانی تیمی رده سنی بزرگسالان  در این مسابقات دو روزه  به  بانوان استان  رسید و توانستند با کسب ۳مدال طلا و ۲ نقره و یک برنز برای استان افتخار آفرینی کنند  یلدا عباس زاده در وزن ۵۴-  موفق به کسب مدال  طلا، پریا نادر در  وزن ۵۸-  مدال طلا، فرانک عباسی در  وزن ۷۶-  مدال طلا، شقایق مطهری در وزن ۸۱- نیز مدال  نقره،  رویا دشتیان در  وزن ۸۶-  مدال نقره و بنفشه محمدی در وزن ۶۲-  توانست مدال  برنز را کسب کند.

 

همچنین مقام نایب قهرمانی تیمی در رده سنی جوانان  به بانوان کهگیلویه و بویراحمدی  رسید  به گونه ای که در این بخش بانوان استان توانستند یک مدال طلا ، ۲ نقره و ۲ برنز را کسب کنند و اسامی به شرح زیر است:

زهرا افشون در وزن ۶۶- توانست مدال طلا را کسب کند همچنین بانوان  سارا دانش پایه در  وزن ۴۴- ، عصمت همت زاده در وزن ۵۸-  موفق به دریافت مدال نقره شدند و فاطمه عباس زاده در  وزن ۵۰-  و  فاطمه آزاد وار در وزن ۵۴-   دو مدال برنز را کسب کردند.

بانوان نوجوان استان نیز در این مسابقات همچون بزرگسالان موفق  شدند با کسب ۲ مدال طلا ، ۲ نقره و ۳ برنز  مقام نایب قهرمانی تیمی در رده سنی نوجوانان را به خود اختصاص دهند سمیه ویسی در  وزن ۵۰-  و مریم داوودی در وزن ۶۰+  دو مدال طلا ، زینب ایروانجم در وزن ۴۴- ،  یلدا رضوی در  وزن ۵۸- نیز دو مدال نقره و خانم ها فاطیما کرمی در وزن ۳۸-،  فاطمه هاشمی در وزن ۴۱-   و  آیناز افشاردر  وزن ۴۷-  با کسب مدال برنز افتخاری دیگر برای بانوان استان افریدند.

همچنین الهام احسان دوست بانوی پرثوا کارکهگیلویه و بویراحمدی در افتتاحیه این مسابقات کشوری تکنیک اوم را به صورت نمایشی اجرا کرد.

کمیته رزم پرثوا هیئت همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد به سرپرستی طیبه رضایی  مربی مرضیه  ایروانجم و  داوران نیز طاهره رضایی، کلثوا اوخی، حمیرا دشتی مقدم و مهسا زکی پور روزهای 22 و 23 شهریور در شهربابلسر استان مازندران حضور یافتند.

 
 
 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب