صبح زاگرس
دانا
5. شهريور 1397 - 12:35
مقدم: دو جسد در سردخانه بود پیکر این خانم مجوز سردخانه نداشت اما به دلیل اینکه همراهان خیلی اصرار کردند که مسیرشان طولانی است غسل را هم انجام دادند و قرار نبود در سردخانه نگهداری شود که به دلیل اصرار کردن این کار را انجام دادند.

عصر روز گذشته در اشتباهی عجیب دو جسد در سردخانه یاسوج در کمال ناباوری جابجا می شوند که باعث نارضایتی خانواده افراد متوفی شد.

 

یکی از این اجساد متعلق به یک مرد از روستای قلعه بنی از توابع بخش جاورده کهگیلویه بوده است، جسد دوم متعلق به زنی اهل یاسوج بوده است که با جسد این مرد اشتباهی توسط مسئولین غسالخانه شهرداری یاسوج جابجا شد.

 

این پایگاه خبری در گفتگو با شهردار یاسوج اصل ماجرا را از وی جویا شده است که در ادامه می خوانید:

 

نستهن مقدم در گفتگو با صبح زاگرس گفت: جسد متعلق به خانمی اهل دهدشت بود که در اثر بیماری در یاسوج  فوت کرده بود خانم هایی که همراه این جسد بودند زودتر رفتند و دو مرد برای انتقال جسد  به سردخانه  شرف اباد مراجعه کردند و رسید غسالخانه را نیز تحویل گرفتند.

 

وی افزود: دو جسد در سردخانه بود پیکر این خانم مجوز سردخانه نداشت اما به دلیل اینکه همراهان خیلی اصرار کردند که مسیرشان طولانی است غسل را هم انجام دادند و قرار نبود در سردخانه نگهداری شود که به دلیل اصرار کردن این کار را انجام دادند.

 

شهردار یاسوج عنوان کرد: خانواده پیکر دومی که در سردخانه بود بعد از اینکه خواستند جسد را انتقال دهند در سردخانه متوجه اشتباه رخ داده شدند و قبل از خاکسپاری و در میانه راه با تماس با خانواده ای که در راه حرکت به سمت دهدشت بودند  جسد برگردانده شد.

 

شهردار یاسوج تصریح کرد: غسالخانه شرف آباد یاسوج مرده شور دارد اما برخی از خانواده ها اجازه نمی دهند که این افراد جسدشان را غسل دهند اما نظارت خودشان را انجام می دهند  اینکه برخی از رسانه ها منتشر  کرده اند که دو جسد جا به جا شده است کذب است و  داستان چیزی بود که گفتم.

 

مقدم در پایان گفت: لازم به ذکر است در این ماجرا فقط یک جسد جابجا شده بود و ادعای برخی رسانه ها مبنی بر تحویل اشتباهی چند جسد و هرگونه خبر دیگری در این خصوص کذب محض است و به هیچ وجه صحت ندارد.

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب