صبح زاگرس
دانا
8. مرداد 1397 - 12:16
راننده های دانشگاه علوم پزشکی نسبت به عدم پرداخت حقوق چهار ماه گذشته خود اعتراض داشتند که طبق گفته معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی تنها حقوق خرداد ماه آنها پرداخت نشده است.

طبق شنیده ها گویا بیش از سه ماه است که حقوق راننده های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پرداخت نشده است در همین خصوص با معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج صحبت کردیم که وی توضیحاتی را در این خصوص ارایه داد.

 

هر چند بابویی این موضوع را رد کرد و ما نمی دانیم کدام را باور کنیم حرف های راننده ای که می گوید سه ماه است حقوق دریافت نکرده ایم یا معاون پشتیبانی که می گوید تنها حقوق خرداد ماه آنها پرداخت نشده است.

 

بابویی در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: از بخش مالی بیمارستان پیگیری کردم و گفتند حقوق فروردین و اردیبهشت آنها پرداخت شده است حقوق خرداد ماه نیز که روز چهارشنبه به حساب پیمانکار واریز شده است که باید روند اداری را طی کند و تا اخر هفته پرداخت شود.

 

معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پاسخ به این سوال که طبق گفته یکی از راننده ها اکنون چند ماه است حقوق دریافت نکرده اند گفت: از کسی که لازم بود سوال کردم، پیمانکار موظف است ابتدا پول راننده ها را پرداخت کند تا زمانی که ما به او پرداخت کنیم که می گوید فرودین و اردیبهشت داده شده است.

 

وی ادامه داد: منبع موثق ما امور مالی است و با پیگیری هایی که انجام  دادم اینگونه گفتند پیمانکار نمی تواند بیشتر از 5 روز پول را در حسابش نگه دارد با وی برخورد می کنیم حقوق خرداد ماه اخر هفته پرداخت می شود.

 

راننده های دانشگاه علوم پزشکی که این صحبت ها را قبول ندارند می توانند با این پایگاه خبری تماس بگیرند تا در صورت امکان پیگیری های بیشتر از رئیس دانشگاه علوم پزشکی انجام شود لازم به ذکر است این پایگاه خبری هویت افراد را فاش نخواهد کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب