صبح زاگرس
دانا
29. فروردين 1397 - 18:50
اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان با رای گیری در یاسوج مشخص شد.

، صبح امروز چهارمین شورای مجمع خیرین سلامت استان  با حضور آیت الله ملک حسینی، شهردار یاسوج، معاون سیاسی امنیتی استاندار، رییس دانشگاه علوم پزشکی و برخی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی در یاسوج برگزار شد که اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان در این جلسه با رای گیری مشخص شدند.

محمدرضا نیکبخت عضو هیئت رئیسه مجمع خیرین سلامت استان در این مراسم با اشاره به اغاز به کار مجمع خیرین سلامت استان گفت: در مدتی دو سال گذشته تا کنون توانستیم مبلغ  5 میلیارد و 700 میلیون توامن در بخش خیرین جمع اوری و در بخش های مختلف استان هزینه کنیم.

وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت اقتصادی و فسادهایی که وجود داشته اعتماد مردم کم شده است که باید در این زمینه تلاش کنیم و مردم را وارد انجام کارهای نیک و کمک به هم نوع کنیم چرا که بودجه سلامت کشور با توجه به وضعیت کنون به تنهایی پاسخگوی کشور نیست و در این راه مردم می توانند کمک موثری باشند.

در پایان این جلسه با رای گیری اعضای حاضر در جلسه 6 نفر به عنوان اعضای اصلی  و همچنین 2 نفر به عنوان بازرسان مجمع خیرین سلامت استان انتخاب شدند که به مدت دو سال عهده دار این مسئولیت هستند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب