صبح زاگرس
دانا
16. فروردين 1397 - 13:34
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از طریق سامانه سامد به تماس های مردم پاسخ داد که بیشتر درخواست های مردم به ارائه خدمات عمومی به روستاها، مشکلات سرمایه گذاران با دستگاه های اجرایی و بیکاری مربوط می شد.

به نقل از ایل بانو، صبح امروز استاندار کهگیلویه وبویراحمد به منظور پاسخگویی آنلاین و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردمی در بخشهای مختلف، از طریق “سامانه سامد” در مرکز ارتباطات مردمی حضور یافت و به تماس های تلفنی مردم با پاسخ داد.

علی محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: یکی از رویکردهای دولت پاسخگویی و حل مشکلات مردم است که استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز علاوه بر جلسات مستمر و بازدیدهایی که از مناطق مختلف استان داشته  است، یکی از فرایندهایی که تعریف شده، سیستم سامد است که استاندار، معاونان، فرمانداران و مدیران کل ماهیانه در این بخش حضور پیدا کنند و مسایل و مشکلات مردم را بشنوند .

وی بیان کرد: البته ما نباید به این فرایند شنیدن مشکلات کفایت کنیم بلکه نیاز به پیگیری و اقدامات لازم برای رفع مشکلات دارد همه این مشکلات ثبت و ضبط می شود علاوه بر اینکه مکتوب یادداشت می کنیم.

احمدی ادامه  داد: اداره  بازرسی استانداری نیز بر حسب درخواست و مشکلات مردم آنها را به دستگاه های تخصصی ارجاع می دهند و مشکلات و مسایلی که در حد توان دستگاه ها باشد و مطالبات قانونی باشد قطعا پیگیری می شود و پاسخ لازم به افرادی که تماس گرفته اند داده می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: امیدواریم از این طریق بتوانیم بخشی از مشکلات مردم استان را حل کنیم و قطعا برای همه مدیران کل و دستگاه های اجرایی پیگیری می شود که این فرایند پاسخگویی و حضور در این سامانه را داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که عمده مطالباتی که امروز مردم استان در تماس با سامانه 111 گفتند در چه مواردی بود گفت: بخش قابل توجهی از این تماس ها خواسته ها و مطالبات عمومی بود از جمله راه ها و خدمات عمومی که باید به روستاها داده شود.

احمدی تصریح کرد: برخی دیگر مشکلاتی بود که سرمایه گذران با دستگاه های اجرایی داشتند وبرخی دیگر افرادی بودند که از نظر حقوقی با برخی از دستگاه ها مشکل داشتند و بخشی نیز جوانان جویای شغل بودند که امیدواریم با طرح ها و پروژه های سال 97 بتوانیم جوانان تحصیل کرده را در بخش های مختلف مشغول کار کنیم.

 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب