صبح زاگرس
دانا
6. فروردين 1397 - 15:30
برای مردم هر استانی جالب است که بدانند نمایندگان آنها در مجلس شورای اسلامی تعطیلات را چگونه گذرانده است و کجا رفته اند.

،امروز 6 فروردین ماه سال 1397 است و 6 روز از اغاز سال جدید و تعطیلات نوروز می گذرد در این مدت برخی سرکار بودند و برخی به مسافرت رفتند و موج دوم تعطیلات نیز امروز و فردا اغاز می شود و انهایی که رفته اند باز می گردند نوبت به گروه بعد است که تعطیلات عید را به مسافرت بروند.

در این میان اینکه مسئولان ارشد استان به ویژه نمایندگان در تعطیلات نوروز کجا رفته اند، برای مردم جالب و خواندنی است که بدانند نماینده آنها به کدام کشور و یا کدام استان رفته است و تعطیلات نوروز را چگونه گذرانده است که در زیر به تعطیلات نوروز سه نماینده استان اشاره می شود.

عدل هاشمی پور نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی چرام و لنده گویا سفر به استان خودش را به سایر نقاط ترجیح داده است و در تعطیلات نوروز تاکنون تنها در مراسم های مختلف که در شهرستان های حوزه انتخابیه اش  برگزار می شد شرکت داشته است.

عدل هاشمی پور در ایام تعطیلات نوروز به شهرستان چرام رفت و با مردم این شهرستان دیدار نورزوی داشت همچنین وی در یادواره شهدا گوراب بخش چاروسا شرکت کرد  و از کمپ های نوروزی نیز بازدید کرد و در بازدید از پست نوروزی جمعیت هلال احمر کهگیلویه نیز به کمپین «نه به تصادفات جاده ای» پیوست.

تعطیلات نماینده کهگیلویه بزرگ تا کنون اینگونه بوده است و شهرستان های چهار گانه حوزه نمایندگی اش گذشته است وی در بازدید های مختلف روند انجام برخی از پروزه ها نیز بررسی کرد.

نماینده شهرستان های گچساران و باشت نیز تعطیلات نوروز را در کنار مردم این دو شهرستان گذرانده است وی در جشنواره های مشک و ملار شرکت کرد و در جشن هفت سین نیز حضور داشت غلام رضا تاجگردون  تعطیلات نوروز را تاکنون اینگونه گذرانده است.

 غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تعطیلات نوروز را در کنار حرم اباعبدالله حسین بوده است و چند روز قبل به استان باز گشته است که بعد از بازگشت نیز با مصدومین واژگونی اتوبوس محور اقیلد یاسوج دیدار کرد.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا  تا کنون تعطیلات را اینگونه گذرانده است و باید دید سایر روزها نیز چگونه می گذرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب