صبح زاگرس
دانا
3. فروردين 1397 - 14:51
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 14 نفر از نیروهای امدادی شب را در ارتفاعت بالای 4 هزار متری دنا می خوابند که بتوانند عملیات جست و جو را سریع تر انجام دهند.

عزیز فیلی در گفت و گو با ایل بانو، گفت: عملیات جست و جو در ارتفاعات دنا همچنان ادامه دارد و تا پیدا شدن همه پیکرها عملیات متوقف نمی شود.

جانشین ستاد مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: نیروهای امدادی از اذربایجان شرقی و همدان برای عملیات جست و جو به استان آمده اند و کار را آغاز کرده اند، 14 نفر  از نیروهای امدادی نیز در ارتفاعات دنا شب خوابی دارند و در همان مکان تا صبح می مانند که عملیات جست و جو سریع تر پیش رود.

وی با بیان اینکه پیکر کاملی تا کنون یافت نشده است گفت: در چند روز گذشته محموله هایی از پیکرها به پزشکی قانونی استان تحویل داده شده است، اما هویت این افراد مشخص نیست که پزشکی قانونی استان بعد از مشخص شدن هویت ها اسامی آنها را نیز اعلام می کند، تلاش می کنیم امروز نیز محموله ای دیگر به پزشکی قانونی تحویل داده شود.

فیلی عنوان کرد: اینکه بگوییم عملیات جست و جو چند روز دیگر ادامه پیدا می کند هنوز مشخص نیست اما تلاش می کنیم که هر چه سریع تر همه پیکرها پیدا و  به  پزشکی قانونی استان  تحویل داده شود و تا زمانی که همه پیکرها پیدا نشوند عملیات متوقف نمی شود و همچنان ادامه داد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب