صبح زاگرس
دانا
20. اسفند 1396 - 18:55
شهردار دهدشت با کمال تواضع قول صددرصد برای باز کردن بازارچه و برطرف نمودن مشکلات داد و در این راستا به پرسنل خود دستور داد که امروز ظهر بازارچه باز شود تا بانوان به فعالیت روز مره خود بازگردند.

شهردار دهدشت در پی انتشار خبر آجر شدن نان زنان بی سرپرست که در یک پاساز مسغول کار بودند و شهرداری آن پاساژ را بسته بود جوابیه را ارسال کرده است که در زیر می خوانید:

اقدام اسفندیار برخه نسبت به خبر گروه کهگیلویه و بویراحمد بابت بسته شدن بازارچه خیاطان بی بضاعت / تقدیر و تشکر گروه کهگیلویه و بویراحمد نسبت به زحمات شهردار دهدشت

دیروز عصر خبری مبنی بر بسته شدن بازارچه خیاطان زنان بی بضاعت دهدشت در  گروه کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد و چون این گروه با توجه به رویکرد و خط مشی که برای خود ترسیم نموده همواره در جهت رفع مشکلات و معضلات مردم بوده است.

امروز در پی پوشش خبری با مدیریت گروه کهگیلویه و بویراحمد همپای شهردار محترم شهرستان شدیم و فرصت را غنیمت شمرده و مشکلات و مطالبات این قشر زحمت کش جامعه را شخصاً به گوش شهردار رساندیم و این در حالی هست که شهردار خود بالای سر عملیات لکه گیری خیابان های شهر در کمربندی دوم بود.

آقای برخه درابتدا با کمال خوش رویی نسبت به پیگیری مطالبات شهروندان توسط این تیم خبری تقدیر و تشکر نمود، در پایان اظهار نمود جلسه با حضور نماینده این قشر و تیم خبری گروه کهگیلویه و بویراحمد با عوامل شهرداری در مکان دفتر ریاست شهرداری منعقد گردد تا مشکل در اسرع وقت رفع گردد.

با توجه به رسالت خود همراه با خانم صناعی نماینده خیابان بازارچه تعطیل شده راهی شهرداری شدیم و در جلسه ای که امروز ظهر برگزار گردید، آقای برخه با کمال تواضع قول صددرصد برای باز کردن بازارچه و برطرف نمودن مشکلات داد و در این راستا به پرسنل خود دستور داد که امروز ظهر بازارچه باز شود تا بانوان به فعالیت روز مره خود بازگردند.

در این جلسه شهردار گفت:  هم مشکل روشنایی بازارچه و هم در ورودی و دیگر مشکلات آسایش این شهروندان از جمله  سرویس بهداشتی را حل خواهیم نمود و متذکر شدند که فرایند بسته شدن در بازارچه قانونی بوده و از شهروندان خواسته شده بود که برای انعقاد قرارداد با نرخ های کارشناسی شده مراجعه کنند زیرا که مبالغی به عنوان علی الحساب واریز نموده بودند ولی قراردادی منعقد نشده بود.

شهردار تصریح کرد:  شهروندان عزیز باید در نظر داشته باشند که طی سنوات قبل، فرایند واگذاری مغازه و دکه های متعلق به شهرداری با نرخ غیر کارشناسی و پائینی داده شده بود و همین موضوع عاملی شده بود که افرادی که مغازه را اجاره کرده اند بدون اجازه از شهرداری، فروش یا اجاره به غیر کنند و با قیمت بین یک تا دو میلیون تومان این واگذاری ها صورت گرفته است.

شهردار افزود:  از راه های درامد زایی برای مجموعه شهرداری و رونق به شهر همین اجاره مغازه هاست و میطلبد که واگذاری های بعدی با نرخ های کارشناسی شده توسط واحد درامد صورت پذیرد که همراهی همشهریان عزیز را خواستاریم.

درپایان بر خود به عنوان عضوی از گروه کهگیلویه و بویراحمد و یکی از شهروندان این شهر وظیفه میدانم از زحمت های  اسفندیار برخه در جهت همکاری و مساعدت با خود و شهروندان جهت پیگیری مطالبات به حق آنان تقدیر و تشکر نموده و از خداوند سبحان برای ایشان و کادر شهرداری خواهان توفیق روز افزون می باشم.

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب