صبح زاگرس
دانا
20. اسفند 1396 - 18:08
فرهنگی بهمی با تلاش های خود توانست ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قالب تسهیلات از بانک ملی استان خوزستان برای فرهنگیان شهرستان بهمئی جذب کند.

 ایل بانو،  در پی اعطای تسهیلات بانک ملی استان  خوزستان به تمام فرهنگیان خود جهت رفاه حال بیشتر فرهنگیان در یک اقدام جالب یکی از فرهنگیان شهرستان بهمئی  امین روانان با پیگیری های  خود با مدیر عامل و معاون امور شعب استان خوزستان  توانست بخشی از این تسهیلات را که در بانک های ملی استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل کمبود منابع وجود ندارد و فرهنگیان این استان نمی توانند از این تسهیلات بهره مند شوند  را برای فرهنگیان بهمیی  جذب و مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از این تسهیلات از طریق بانکهای ملی شعبه بهبهان به فرهنگیان شهرستان بهمئی اعطا می شود .

وی  ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل بانک ملی و مدیر شعب استان خوزستان گفت: این مقدار تسهیلات به فرهنگیان شهرستان بهمئی تا سقف  مبلغ ۵۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۵ ساله و با سود ۱۸ درصد و آنی بدون سپرده گذاری  اعطا می شود .

روانان بیان کرد: اعطای این تسهیلات توسط اداره اموزش و پرورش شهرستان بهمیی به  فرهنگیان داده خواهد شد که تا اخر هفته بخشی از این اعتبار پرداخت می شود.

وی ادامه داد:  در جلسه ای که با حضور مدیر حوزه بهبهان و  معاونت پشتیبانی اداره اموزش و پرورش بهمیی  و حراست این اداره برگزار شد   طبق توافق به عمل آمده  برای ضمانت این وام‌ها از فرهنگیان شهرستان بهمئی استفاده میشود ونیازی به ضمانت از حوزه خوزستان نیست و  این تسهیلات از حقوق آنها کسر می شود  که  تا پایان امسال یک میلیار تسهیلات به فرهنگیان  پرداخت  می شودد و باقیمانده تسهیلات در سال ۹۷ اعطا می شود.

وی در پایان از مجموعه بانک ملی استان خوزستان و مدیر امور شعب استان  جناب اقای انصاری که تلاشهای زیادی برای اعطای این تسهیلات انجام داد  و مدیر حوزه بهبهان جناب اقای حقیقی که ایشان هم کمک بسیار بزرگی به منطقه ما کردند   و همچنین  تلاشهای شبانه روزی مدیریت اموزش و پرورش شهرستان بهمیی و معاونت پشتیبانی و مسئول مالی و  حراست این اداره  تقدیر و تشکر می نماییم .

جا دارد از مدیریت بانک ملی استان کهگیلویه و بویر احمد و ریاست بانک ملی شهرستان بهمیی که تلاشهای زیادی جهت  همکاری و تسهیل در پرداخت تسهیلات نمودند تقدیر و تشکر نمایم.

انتهای پیام

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب