صبح زاگرس
دانا
12. اسفند 1396 - 13:26
فیلی:در چند عملیات جداگانه ۳۱کوله پشتی حامل بخش هایی از پیکر جان باختگان به پزشکی قانونی تحویل داده شد و امروز ۴گروه سه نفره از هیمالیا نوردان و تکاوران تیپ نوهد و سپاه پاسداران به منطقه سقوط اعزام شدند.

صبح امروز دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به منظور بازدید از روند اجرای عملیات جست و جوی پیکر جان باختگان سانحه سقوط هواپیمای مسافربری وارد یاسوج شد.

جانشین ستاد مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد در حضور محسن رضایی و در منطقه کوه گل گفت: ۱۴روز از سانحه هوایی و سقوط هواپیمای تهران یاسوج در منطقه کوههای دنا می گذرد که به دلیل وضعیت آب و هوایی هنوز عملیات کامل انتقال پیکر این عزیزان با کندی پیش می رود.

عزیز فیلی با بیان اینکه در این ۱۴روز همه نیروهای امدادی با تمام توان پای کار بودند و از هیچ تلاشی فرو گذاری نکردند، افزود:به دلیل وضعیت بغرنج آب و هوایی عملیات از طرف پادنای سمیرم صورت می گرفت که به دلیل نزدیک بودن مسیر های جنوبی، عملیات انتقال پیکر جانباختکان به صورت هوایی از سوی سی سخت در حال انجام است.

وی به عملیات هوایی هلی برن و استرینگ برای انتقال پیکر حانباختگان این سانحه هوایی اشاره کرد و گفت:در چند روز اخیر به دلیل مساعد بودن وضعیت اب و هوایی تمامی عملیات به صورت هوایی در حال انجام است.

فیلی به انتقال پیکر برخی از جانباختکان این سانحه هوایی به پزشک قانونی اشاره کرد و گفت:در چند عملیات جداگانه ۳۱کوله پشتی حامل بخش هایی از پیکر جان باختگان به پزشکی قانونی تحویل داده شد.

وی به عملیات امروز هوایی به منطقه سقوط اشاره کرد و افزود:در عملیات امروز ۴گروه سه نفره از هیمالیا نوردان و تکاوران تیپ نوهد و سپاه پاسداران به منطقه اعزام شدند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب