صبح زاگرس
دانا
10. اسفند 1396 - 10:14
آسفالت خیابان های یاسوج عمری طولانی دارند مرکزی ترین میدان شهر یاسوج وضعیت بسیار نا مناسبی دارد که در ایام نوروز چهره ای زشت به شهر می دهد.

به نقل از ایل بانو، شهر یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با از لحاظ مختلف به ویژه وضعت خیابان ها و مسیرهای ورودی وضعیت بهتری نسبت به سایر شهرها داشته باشد اما گویا هنوز مسئولان استان و شهر باور نکرده اند که شهر یاسوج به عنوان مرکز استان باید به گونه ای باشد که وقتی در آن گام بر می داریم همچون یک شهر تازه تاسیسی نباشد.

در آستانه عید سال 97 هستیم و همه استان ها برای ورود گردشگر به استانشان در حال آماده کردن امکانات و تجیهزات هستند اما گویا این عید در استان رنگ و بویی در شهر یاسوج ندارد و نمی خواهد پیشواز عید برود هر چند سانحه هواپیمایی تهران یاسوج عید را به کام همه تلخ کرد اما رسیدگی به وضعیت خیابان های شهر یاسوج لازم و ضروری است.

خیابان های شهر یاسوج پر از چاله و حفاری هایی است که در شان مرکز استان نیست در مرکزی ترین قسمت شهر یاسوج جاده آنها اصلا وضعیت مناسبی ندارد و نیاز به روکشی آسفالت دارد البته این کار باید زودتراز این زمان انجام می شد.

 
 

سالهای زیادی از عمر خیلی از آسفالت های جاده ها و خیابان های یاسوج می گذرد و میدان شهدای نیروی انتظامی یاسوج که در مرکزی ترین بخش شهر قرار دارد وضعیت بسیار نا مناسبی دارد و در وسط آن گودال و شکستگی آسفالت خود نمایی می کند که این وضعیت برای شهر یاسوج کمی دور از انتظار است.

ترک خوردن خیلی از آسفالت های خیابان های یاسوج، کنده شدن برخی از آسفالت ها و وضعیت حفاری ها در یاسوج بسیار نگران کننده است به گونه ای که در نوروز سال 97 چهره ای زشت و نا زیبا را به مسافران نشان می دهد وضعیت به گونه ای است که گاهی خودرو ها نیز در اثر عبور از این مسیرها ها دچار مشکل می شوند.

 

 

انتطار می رود که شهرداری یاسوج برای آسفالت و یا حداقل ریختن کمی روکش آسفالت برای خیابان های یاسوج به ویژه مرکزی ترین میدان یاسوج اقدام کند تا زیبایی استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود این خیابان ها از بین نرود.

انتهای پیام

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب