صبح زاگرس
دانا
9. اسفند 1396 - 15:05
وجود گودال های بدون حفاظ در پیاده رو های شهر یاسوج ممکن است برای هر یک از شهروندان خطراتی را ایجاد کند.

هر کنده کاری که در سطح خیابان ها و یا پیاده رو های شهرها انجام می شود باید به دلیل رعایت ایمنی مردم محافظی بر روی آن قرار بگیرد که ماجرای 26 خرداد سال 96 که در تهران رخ داد برای این استان نیز رخ ندهد و یا شاید اتفاق کودک 3 ساله اهوازی  برای کودکان این شهر رخ بدهد در آن زمان است که هیچکس پاسخگو نیست.

در 27 خرداد 95 در تهران دختری که در کنار مادرش حرکت می کرد که به جشن تولد برود در یک لحظه از چشم مادر دور می شود و به درون پمپ آب می افتد که چند ساعت بعد جسدش را از آب بیرون آوردند این مرگ نتیجه کم کاری مسئولانی بود که برای آن گودال محافظی در نظر نگرفته بودند.

در 7 خرداد 96 نیز شبیه چنین حادثه ای دختری 3 ساله به گودالی در اهواز می افتد و باز هم چند ساعت بعد جسدش را از گودال بیرون می اورند با وجود چنین اتفاقی می طلبد شهرداری یاسوج برای گذاشتن حفاظ برای این گودال ها که در پیاده روها کنده شده است اقدام کنند که شاهد چنین اتفاقی در آینده نباشیم گاهی نبود نور کافی و کنده کاری در پیاده رو ها چنین اتفاقاتی را اجتناب ناپذیر می کند.

این گودال در نبش خیابان سردار جنگل جنوبی و اطراف میدان شهدای نیروی انتظامی قرار دارد  که انتظار می رود مسئولان برای نصب حفاظ یا انجام سریع تر کار اقدام کنند که شاهد حوادث تلخ نباشیم.

 

 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب