صبح زاگرس
دانا
2. اسفند 1396 - 18:55
رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان گفت: پیکر که توسط تکاروان به پایین منتقل شده بود به پزشکی قانونی سمیرم انتقال داده شد.

به نقل از ایل بانو، جلال پورانفرد گفت: هفت پیکر که توسط تکاوران به پایین منتقل شده بود به پزشکی قانونی سمیرم انتقال داده شده است.

وی بیان کرد: این اجساد  به صورت زمین و یا هوایی به پزشکی قانونی یاسوج انتقال داده می شوند و بقیه اجساد از طریق تنگ نول به پایین انتقال داده می شوند و برای این کار از 2800 متر طناب استفاده شده است.

پورانفرد گفت: به دلیل شرایط جوی فعلا امکان انتقال اجساد دیگر وجود ندارد و به محض مناسب شدن وضعیت هوا کار انتقال را ادامه می دهیم چرا که در این وضعیت ممکن است جان نیروها به خطر بیفتد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان نیز گفت: اجسادی که به پزشکی قانونی بیده در سمیرم انتقال داده شده اند بعد از کد گذاری به یاسوج منتقل می شوند و کار تشخیص هویت توسط تیم پزشکی قانونی انجام می شود.

کامروز امینی گفت: اجساد در مسیر انتقال به پزشکی قانونی هستند و اینکه گفته اند 7 پیکر منتقل می شوند منظور 7 پیکر کامل نیست چرا که ممکن است بقایا آسیب دیده باشد و یک جسد کامل منتقل نمی شود؛ پزشکی قانونی در حالت آماده باش است و در صورت رسیدن کار شناسایی و تشخیص هویت را اغاز می کنیم.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب