صبح زاگرس
دانا
1. اسفند 1396 - 11:48
همسر شهید عبدیان که در 15 اذر سال 84 در اثر سقوط هواپیما شهید شد خطاب به مسئولان گفت: اگر در منطقه پادنا بودم اجازه نمی دادم وزیر راه پیاده شود ما به پذیرفتن همه چیز عادت کرده ایم و پای سرنوشت می گذاریم چرا هیچکس به وضعیت این هوا پیما تا کنون اعتراض نکرده بود.

به نقل از ایل بانو، مریم شیرازد از لحظه ای که خبر سقوط هواپیما را شنیدم من و سه فرزندم حال و روز خوبی نداریم 15 آذر سال 84 برایمان تدائی شد این مصیبت قابل درک کردن نیست مگر کسی آن را لمس کرده باشد و این درد را کشیده باشد این اتفاق برای مسئولان ما جای تاسف دارد.

وی افزود: با خانواده های شهدای هواپیمای تهران یاسوج همدرد هستیم و می فهمیم اکنون چه حالی دارند چرا که این لحظات را من و سه فرزندم در سال 84 گذراندیم وضعیت خانواده های آنها را می فهمیم.

همسر شهید عبدیان تصریح کرد: من خودم 6 بهمن ماه سوار همین هواپیمای تهران یاسوج شدم اما به دلیل نقص فنی به تهران بازگشت بعد از یک ساعت تعمیرات مشخص شد که موتور هواپیما دچار مشکل شده است چرا اخوندی اینها را ندید و اکنون به اینجا آمده است.

وی تاکیدکرد: اگر در منطقه پادنا بودم اجازه نمی دادم وزیر راه پیاده شود ما به پذیرفتن همه چیز عادت کرده ایم و پای سرنوشت می گذاریم چرا هیچکس به وضعیت این هوا پیما تا کنون اعتراض نکرده بود.

 شیرزاد اظهارکرد: مسئولان ما بی مسئولیت هستند باید قبلا به فکر می افتادند نه اکنون که 66 نفر از هم وطنانمان جانشان را از دست داده اند وزیر راه نیز اکنون برای تشکیل پرونده آمده است حتما باید هواپیما بیفتد بعد فکر تعویض کنند.

وی در ادامه گفت: مسئولان به فکر مردم نیستند وقتی متوجه بودند که هواپیما دچار نقص فنی است چرا تعویضش نکردند.

گفتنی است در حادثه‌ای که روز پانزدهم آذر 1384 اتفاق افتاد، جمعی از خبرنگاران، تصویربرداران و عکاسان خبری از سازمان صدا و سیما و چند خبرگزاری کشور بر اثر سقوط هواپیمای C130 به شهادت رسیدند.در این حادثه شهید خداعفو عبدیانی همراه جمعی از خبرنگاران در حین مأموریت به درجه رفیع شهادت رسید.

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب