صبح زاگرس
دانا
19. بهمن 1396 - 12:10
زنگنه موضوع بومی گرایی را مشکلی بزرگ برای شرکت نفت بیان کرد و گفت: کار به جایی رسیده که در درون خود استان‌ها نیز از لزوم بومی‌گرایی حرف می‌زنند و شهرستان‌ها را ملاک می‌دانند.

به نقل از ایل بانو وزیر نفت پس از حضور در شهر یاسوج و ادای احترام به مقام شامخ شهدا به دیدار نماینده ولی فقثیه در کهگیلویه و بویراحمد رفت.

وزیر نفت در این دیدار با اشاره به اولین سفر خود به کهگیلویه و بویراحمد در سال 63 گفت: وضعیت منطقه نسبت به گذشته بسیار فرق کرده است و این استان به دلیل جایگاه منطقه ای مناسبی که دارد پل ارتباطی میان استان‌های شمالی و جنوبی است بنابراین  از نظر گردشگری بسیار مهم است.

بیژن نامدار زنگنه با بیان اینکه نماینده گچساران پیگیر پتروشیمی این شهر است، گفت:  شهرستان گچساران  80 تا 90 سال سابقه صنعتی در حوزه نفت دارد و الان پتروشیمی آن پیشرفت 50 درصدی دارد و تاکنون یک میلیارد دلار خرج آن شده است.

وی به پتروشیمی بویراحمد نیز اشاره کرد و گفت: به شرط آنکه سرمایه گذار همکاری کند برنامه هایی نیز برای این پتروشیمی داریم و  ادامه اجرای این پروژه بستگی به تلاش سرمایه گذار دارد و در این خصوص مساعدت های لازم انجام می شود.

زنگنه موضوع بومی گرایی را مشکلی بزرگ برای شرکت نفت بیان کرد و گفت:  کار به جایی رسیده که در درون خود استان‌ها نیز از لزوم بومی‌گرایی حرف می‌زنند و شهرستان‌ها را ملاک  می‌دانند.

وی به دعواهای شهرستانی برای بومی‌گرایی در شرکت نفت اشاره کرد و گفت: اخیرا می‌خواستیم یک تعداد نیرو استخدام کنیم که به دلیل همین حرف‌ها آن را لغو کردیم و از خیر استخدام گذشتیم.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب