صبح زاگرس
دانا
18. بهمن 1396 - 18:39
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی قایق بادی یک گردشگر در منطقه رودخانه خروشان خرسان در میمند و غرق و مصدوم شدن دو نفر خبر داد.

جلال پوران فرد با بیان اینکه این اتفاق روز گذشته رخ داد اما در چهارشنبه ساعت ۸و ۵۰ دقیقه گزارش شد، گفت: بر اثر واژگونی قایق یک گردشگر در رودخانه خرسان یک نفر فوت و دیگری مصدوم شد.

رئیس مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی استان بیان کرد:  بنا به اطلاعات کسب شده دیروز عصر این دو نفر گردشگر که ساکن تهران بودند و راننده نیز اهوازی بوده با خودروی سمندی که قایق و وسایل آنها را حمل می کرد بالاتر از تونل میمند(پل نارمه در مرز چهارمحال بختیاری) قایق خود را پیاده و در آب انداختند.

پوران فرد ادامه داد: دو نفر قایق بان گردشگر به راننده سمند گفتند که در پل دو راه در حوزه دنا (سادات محمودی )در کنار رودخانه منتطر بماند.

وی با اشاره به اینکه راننده سمند تا نیمه شب همان روز منتظر ماند و هرچه تماس می گرفت در دسترس نبودند، افزود: راننده به خانه های روستا مراجعه کرده و اهالی اخطار دادند که این رودخانه خطر ناک است  در ساعت ۵ شب با اهالی بعد از دو ساعت پیاده روی یک نفر را مصدوم پیدا کردند.

رئیس اورژانس ۱۱۵استان افزود:  با اعلام این خبر به مرکز eoc بلافاصله با توجه به صعب العبور بودن منطقه بالگرد اورژانس با غواصان هلال احمر به منطقه اعزام شد.

پوران فرد خاطر نشان کرد: غواصان نفر دوم را غرق شده پیدا و با بالگرد اورژانس یاسوج انتقال داده و مصدوم را نیز با آمبولانس به در مانگاه پاتاوه منتقل کردند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب