صبح زاگرس
دانا
17. بهمن 1396 - 13:39
صبح امروز مراسم استقبال از تخصصی ترین تیم پزشکان جراحی پلاستیک برای حضور در مناطق محروم در فروردگاه یاسوج انجام گرفت.

صبح امروز مراسم استقبال از پزشکان جراحی پلاستیک برای حضور در مناطق محروم با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولین در فروردگاه یاسوج انجام گرفت.

 تخصصـی ­ترین تیم جراحی پلاستیـک مناطق محروم جهان با سرپرستی عبدالـجلیل کلانتـرهرمزی؛ پر استنادترین دانشمند ایرانی در حوزۀ جراحی پلاستیک و ترمیمی به منظور انجام یکصد و چهل عمل جراحی رایگان فوق ­تخصصی، به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.

اورنگ ایلامی با اشاره به حضور این تیم تخصصی در استان گفت: گروه جراحی موسسه مرهم که متشکل ازتیم های جراحی عمومی، جراحی پلاستیک و ارتوپیدی هستند قرار است که امروز به استان وارد شوند و تا 21 بهمن ماه بیمارانی که مبتلا به اختلالات مادرزادی را به صورت رایگان جراحی کنند.

وی افزود: این جراحان بیماران اختلالات مادر زادی مانند شکاف کام، شکاف لب و ناهنجاری های مادرزادی فک و صورت را مورد جراحی قرار می دهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: محل استقرار این تیم در شهرستان گچساران خواهد بود و افرادی که نیاز به خدمات بیشتری داشته باشند در بصورت رایگان در تهران ادامه کار خود را دنبال خواهند کرد.

وی ابراز داشت: زیرساخت های این جراحان را دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تامین می کند و اقدامات تخصصی و فوق تخصصی از طریق این تیم انجام می گیرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب