صبح زاگرس
دانا
12. بهمن 1396 - 12:50
همزمان با 12 بهمن و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، آیین نواخته شدن زنگ انقلاب، در مدرسه دخترانه ام ابیها(س) شهر یاسوج برگزار شد.

همزمان با 12 بهمن و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، آیین نواخته شدن زنگ انقلاب، در مدرسه دخترانه ام ابیها(س) شهر یاسوج با حضور نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی، امنیتی استاندار، فرماندار شهرستان بویراحمد و جمعی دیگر از مسئولین  برگزار شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: در آن زمان استقلال مهمترین خواسته مردم بود و این کشور تحت تاثیر کشورهای غرب بود.

محمدکاظم نظری ادامه داد: مهمترین شعار انقلاب که استقلال بود به معنای کامل محقق شده است، خواسته های بعدی مردم یعنی آزادی و اسلامی بودن نظام نیز محقق شده است و آن آزادی مبتنی بر شریعت و جمهوری اسلامی است .

وی افزود: مردم همیشه نشان دادند حامی این انقلاب بودند و لازم است خدمات نظام را تبیین کنیم اگر در فضای مجازی به جوانان نگاه کنیم می بینیم که کمتر ترسیمی از قبل انقلاب دارند و درک کاملی از آن وجود ندارد و این به دلیل کوتاهی ماست.

 
نظری بیان کرد: قبل از انقلاب مهمترین دغدغه مردم سیر کردن بچه هایشان بود،اگر از دانش آموزان بخواهیم قبل از انقلاب را ترسیم کنند ترسیم خوبی ندارند چون ما ترسیم نکردیم، رسانه ها و اصحاب رسانه و همه باید در این زمینه کار کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار در ادامه اظهار کرد: نظام ما مردم سالاری دینی است و قرار است مردم خواسته هایشان را از طریق صندوق رای بگویند و حرفشان را از طریق صندوق های رای اجرا می کنند و به منسه ظهور می رسانند، ناامید کردن مردم کاری را پیش نمی برد، مسیر، درست و در راستای آماده سازی ظهور است و با همه توان از این انقلاب و دست آوردهای آن دفاع می کنیم.

 

مدیرکل اموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: اغاز دهه فجر بر همه مردم انقلابی ایران مبارک باشد، سه عامل اتکال بر ذات اقدس خداوند، رهبری های هوشمندانه امام خمینی (ره) و اتحاد و انسجام مردم بوده است این انقلاب به پیروزی رسید و باید همیشه مواظب این اتحاد و انسجام باشیم.

هادی زارع پور افزود: روز شنبه زنگ انقلاب در سراسر استان نواخته خواهد شد اما در مرکز استان این مراسم امروز برگزار شد.

وی سرود همگانی در 22بهمن، مانور یاوران انقلاب،برگزاری جلسات پرسش و پاسخ،برگزاری مسابقات فرهنگی، معرفی کتاب و برگزاری نمایشگاه انقلاب اسلامی و موضوع انشا و نقاشی دانش اموزان با موضوع انقلاب اسلامی حضور دانش اموزان در نماز جمعه و حضور در راهپیمایی 22بهمن که پررنگ تر از همیشه برگزار می شود، را از مهمتریم برنامه های دهه فجر امسال عنوان کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب