صبح زاگرس
دانا
12. بهمن 1396 - 8:08
کموبد تخت مشکلی است که در بیمارستان های استان کهگیلویه و بویراحمد همچنان وجود دارد.

به نقل از ایل بانو، کمبود و نبود تخت در بیمارستان های استان نیز یکی از مشکلاتی است که وجود دارد با وجود اینکه طبق گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی استان تعداد تخت های بیمارستان دو برابر شده است اما هنوز هم کمبود تخت در برخی از بیمارستان ها مطرح است.

 بخش اتفاقات بیمارستان امام سجاد یاسوج با کمبود تخت مواجهه است و بیماران نیز در راه روهای این بیمارستان سرگردان هستند و هیچ کس نیست بپرسد این بیمار سرگردان چگونه درمان می شود.

یکی از شهروند خبرنگاران این پایگاه خبری تصاویری را ارسال کرده است که حکایت از نبود تخت دارد مشکلی که همچنان وجود دارد و در اتاق هایی که باید تنها دو یا سه بیمار بستری باشند به دلیل کمبود تخت بیش از این تعداد بستری می شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در آیین تجلیل از پرستارن نمونه  گفت: با بهره‌برداری از بیمارستان‌های در دست ساخت یاسوج، باشت و گچساران تعداد تخت‌های بیمارستانی این استان از ۷۴۴ تخت به یک هزار و ۴۰۰ تخت می‌رسد.

باید گفت که مردم این استان به ویژه شهر یاسوج همچنان منتظر افتتاح بیمارستان 274 تخته خوابه یاسوج هستند بیمارستانی که بعد از گذشت10 سال اکنون دیگر باید افتتاح  و مشکل تخت بر طرف می شد .

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب