صبح زاگرس
دانا
10. بهمن 1396 - 12:22
صبح امروز نشست شورای فنی استان با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیران کل دستگاه های اجرایی آغاز شده است و این جلسه هم اکنون در حال برگزاری است .

صبح امروز نشست شورای فنی استان با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیران کل دستگاه های اجرایی آغاز شده است و این جلسه هم اکنون در حال برگزاری است .

در ابتدای این جلسه دبیر شورای فنی استانداری وظایف شورای فنی و اعضای این شورا را تشریح کرد و مصوبات جلسه شورای فنی گذشته را مطرح کرد.

سهمگین گفت: بزرگراه یاسوج-شیراز مصوبه اول این جلسه بود که نزدیک به دو سال است فعالیت و پیشرفت فیزیکی ندارد.

مدیرکل راه و شهرسازی در این مورد گفت: با پیمانکار صحبت شده است که قرار شد بخش قابل اسفالت این جاده اسفالت شود اما به دلیل شرایط جوی فعلا کاری پیش نبرده است و در صورت مساعد شدن هوا اگر کارش را انجام نداد اقدامات لازم را انجام می دهیم.

در ادامه سهمگین افزود:  پارکینک و پد هلی کوپتر و فاضلاب بیمارستان 274تخت خوابی از دیگر مصوبات این جلسه بود که با واکنش های مدیران همراه بود.

علیمردانی در این خصوص گفت: محوطه سازی بیمارستان انجام شده است مشکل برق بر طرف شده و اماده تجهیز است.

معاون عمرانی استاندار نیر بیان کرد: پارکینگ و پد هواپیمایی باید در یک مکان اجرا شوند اینکه این بیمارستان حتما باید در دهه فجر افتتاح شود الزامی نیست اول باید بیمارستان تجهیز و بعد افتتاح شود ما عجله ای نداریم و نواقصات باید بر طرف شود پد هلی کوپتر و پارکینگ بیمارستان نیز باید طراحی شود.

ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: بیمارستان تقریبا تمام است اما تاسیسات ان حداقل باید 45روز کار کند و حتما چک شود پیمانکار نیز معتقد است اگر کلید را هم تحویل دهد حداقل 45روز موتورخانه باید کار کند.

وی بیان کرد: پیشنهاد ما این است که برای پیشرفت کار اقامتگاه و پارکینگ بیمارستان به بخش خصوصی واگذار شود.

معاون عمرانی استاندار گفت: اداره آب و فاضلاب مکلف است به کمک دانشگاه علوم پزشکی مشکل فاضلاب بیمارستان را بر طرف کنند.

پس از بررسی مصوبات جلسه قبل، دستور کار جلسه امروز اغاز شد و سهمگین دبیر شورای فنی استانداری استان، وضعیت مصالح ساختمانی در استان را نامناسب عنوان کرد.

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب