صبح زاگرس
دانا
4. بهمن 1396 - 17:43
یک شهروند یاسوجی پرتقالی را به دو نیم تقسیم و بر روی هر کدام صفات خداوند و صفات شیطانی را درج کرده است که بعد از یک ماه تغییرات جالبی را متوجه شده است.

به نقل از ایل بانو، داستان های قرآنی از جمله یوسف پیامبر، اصحاب کهف، حضرت یونس(ع)، حضرت موسی(ع) و حضرت ابراهیم(ع) که در قرآن بیان شده است همه و همه نشان از قدرت و عظمت خداوند است عظمت و قدرتی که هیچکس نمی توانددر مقابل آن بایستد و همه یگانگی خدا را قبول و باور  دارند.

 

همه ما داستان حضرت آدم را شنیده این و می دانیم که خداوند چگونه شیطان را از درگاهش راند و به چه دلیلی شیطان به دنبال به انحراف کشاندن انسان هاست انسانی که در مقابلش سجده نکرد و خداوند او را از مرتبه فرشته بودن به شیطان تنزل داد.

 

خداوند در قران کریم صفاتی را برای خود و صفاتی را نیز برای شیطان مطرح کرده است و انسان را مورد نکوهش قرار داده است و بارها گفته است که تنها کسانی که اعمال صالح انجام می دهند به بهشت وارد می شوند.

 

همه ما برخی از صفات شیطان و صفات خداوند را شنیده و در قرآن نیز بارها خوانده ایم یکی از شهروندان یاسوجی  یک پرتقال را به دو نیمه تقسیم کرد و بر روی یک نیمه صفات خداوند و بر روی نیمه دیگر صفات شیطان را نوشته است.

 

سجاد جلالی می گوید: پرتقال را به دو نیمه مساوی تقسیم کردم و بر روی هر کدام صفاتی را نوشتم و هر دوی آنها را درون قوطی در یک شرایط مساوی قرار دادم یعنی هر دو در یک مکان و در یک شرایط قرار داشتند.

 

وی گفت: به مرور زمان تغییراتی را بر روی آنها مشاهده کردم و درست بعد از گذشت یک ماه مشاهده کردم که پرتقالی که صفات شیطانی بر روی آن نوشته شده بود خراب شده و پرتقالی که صفات خداوند بر روی آن نوشته شده بود سالم است و دچار هیچگونه تغییری نشده است.

 

انسان باید بداند که خداوند یک قدرت لایزال است و بدانیم که اگر همه دنیا بر ضد ما اما خداوند با شما باشد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد مگر اینکه خداوند بخواهد.

 

 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب