صبح زاگرس
دانا
3. بهمن 1396 - 12:50
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: پژوهش حلقه مفقوده زندگی ما برای حل بسیاری از مشکلات است به همین دلیل است که برای مشکلات خوب تجویز نمی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو،  تشکل مردم نهاد نهضت سبز زاگرس با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد مسئول تشکل نهضت سبز زاگرس در این دیدار فعالیت های انجام شده توسط گروه نهضت سبز زاگرس را مطرح کرد.

آذر صفایی نیا مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: من به ماهیت تشکل ها اعتقاد دارم و به تشکل شما خدا قوت باید گفت چرا که چیزهایی وجود دارد که با ارزش ریالی قابل سنجیدن نیستند.

وی بیان کرد: تشکل نهضت سبز زاگرس کارهای وسیعی را انجام داده است اما این سوال مطرح است که چرا در این زمینه اطلاع رسانی خوبی انجام نشده  و به خوبی معرفی نشده است تبلیغات در این زمینه می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

صفایی عنوان کرد: شما باید یک برنامه ریزی خوب داشته باشید و بیشتر آگاهی رسانی و اطلاع رسانی کنید چرا که تبلیغات می تواند به شما کمک کند و همیاران شما نیز بیشتر می شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: با تبیلغات بهتر شناحته می شوید همچنین می توانیم از توان تشکل ها برای پیشگیری  از اعتیاد زنان در استان استفاده کنیم وقتی مرد خانواده دچار اعتیاد می شود سعی می کنم مادر خانواده را به این سمت بکشاند و خانواده نیز دچار تزلزل می شود.

سجادیان مسئول تشکل نهضت سبز زاگرس گفت: در این زمینه تحقیقات خوبی انجام شده است و تشکل های مختلف از جمله این تشکل در این بخش نیز فعال است و تجربه خوبی با در ارتباط بودن با گروه های مختلف دارد.

صفایی نیا ادامه داد: پژوهش حلقه مفقوده زندگی ما برای حل بسیاری از مشکلات است به همین دلیل است که برای مشکلات خوب تجویز نمی کنیم.

صفایی عنوان کرد: شما باید یک برنامه ریزی خوب داشته باشید و بیشتر آگاهی رسانی و اطلاع رسانی کنید چرا که تبلیغات می تواند به شما کمک کند و همیاران شما نیز بیشتر می شود.

 

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب