صبح زاگرس
دانا
28. دى 1396 - 12:11
مدیر تأمین مسکن کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: هزار و 678 مورد خدمت عمرانی با اعتبار پنج میلیارد و 663 میلیون تومان در 9 ماه سال جاری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ارائه شد.

ابوطالب کمالی،  با اشاره به اینکه حل مشکل مسکن مددجویان و ایجاد سرپناهی امن برای آنها از اولویت‌های کاری این نهاد است، گفت: هزار و 678 مورد خدمت عمرانی با اعتبار پنج میلیارد و 663 میلیون تومان در 9 ماه سال جاری به مددجویان این نهاد ارائه شد.

وی با بیان اینکه تأمین مسکن مقاوم، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویی از اولویت‌های کاری این نهاد در حوزه مسکن است، افزود: در همین زمینه 280 مسکن مددجویی با اعتبار دو میلیارد و 568 میلیون تومان در 9 ماهه امسال برای مددجویان روستایی تحت حمایت بهسازی و مقاوم‌سازی شد.

کمالی خرید و ساخت 149 مورد مسکن شهری با اعتبار یک میلیارد و 457 میلیون تومان را از دیگر خدمات عمرانی ارائه‌شده به مددجویان اعلام و بیان کرد: 962 مورد تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن مددجویی با اعتبار یک میلیارد و 280 میلیون تومان از دیگر خدمات عمرانی این نهاد برای مددجویان است.

وی تکمیل 20 مسکن نیمه‌تمام شهری با مبلغ58 میلیون و 800 هزار تومان ، 21 مسکن نیمه‌تمام روستایی با اعتبار 68 میلیون و 700 هزار تومان و احداث 238 سرویس بهداشتی با اعتبار 216 میلیون تومان از دیگر اقدامات این نهاد در سال جاری اعلام کرد.

کمالی با بیان اینکه برطرف کردن مشکل مسکن مددجویان یکی از راه‌های توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت است گفت: ساخت سه هزار مسکن مددجویی یکی از نیازمندی‌های کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد استکه امیدواریم بتوانیم با کمک خیران و مردم نیکوکار استان و هم‌چنین همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط برای تأمین مسکن مددجویان گام‌های مثبتی برداریم.

انتهای پیام

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب