صبح زاگرس
دانا
25. دى 1396 - 10:05
دکتر متخصصی که طرح خود را در دهدشت گذراند اکنون ناجی خیلی از بیماران استان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، حسن بهگام می گوید: دکتر متخصصی در دهدشت ساکن بود در  کافی نت قبولی فلوشیپ برای تهران را برایش پرینت زدم و 30 تا 40 هزار تومانی هم شیرینی بهم داد و رفت تهران و دوره را هم به پایان رساند.

رفاقت و تماسم را باهاش قطع نکردم و این دکتر نیز هرگاه برای مریضهای همشهری بهش زنگ زدم هرگز خم به ابرو نیاورد و هوای مریضای معرفی شده را داشته و دارد همین دیروز بهش زنگ زدم که یکی از اعضای گروه که وضع مالی خودش خیلی خوب نیست و فک و فاملیش هم یا ندارند یا اونایی که دارند کمکش نمی کنند و به خاطر بیماری حاد مادرش که یه مرتبه شناسایی شد، رو به موت هست.

دوست ما به بیمارستان نمازی شیراز سر زد و حتی عمل آنژیو رو هم توی بیمارستان شهید فقهی شیرار انجام داده که جواب نداد و آخر سر تشخیص دادند که باید خیلی سریع دو عمل زیر رو برایش انجام دهند عمل تنگ کردن دریچه میترال قلب که گشاد شده و همچنین باز کردن تنگی عروقش مشکل اینجاست که نمازی شیراز گفته برای دو ماه دیگه نوبتت می شود.

بیمارستان دولتی الزهرا هم گفته که وسایل عمل با این حجم کاری را ندارند و همچنین بیمارستان خصوصی کوثر هم هزینه ای در حد 10 میلیون تومان می گیرد که با دفترچه سلامت هم هزینه هاش سنگینه میشود و امکان پرداخت ندارند.

 دیروز عصر قبل اینکه تلگرام آزاد بشه به جای پیام بازی به این دکتر مورد نظر که توی بیمارستان کوثر مشغول به کاره زنگ زدم که راه و چاره؟! که جواب نداد و مطمئن بودم اتاق عمله  دیشب همین که تلگرام  آزاد شد  بهش زنگ زدم برداشت و با خوش رویی گفت : فردا فقط یک پیام بده تا  زنگ بزنم ان شاءالله درستش می کنم.

صبح رفتم از عملیات پاکسازی تپه نور الشهدا که توسط پرسنل و مددجویان زندان دهدشت به همت آقای بازگیر رئیس زندان و روابط عمومی سید وحید رهنما صورت گرفته بود  گزارش تهیه کنم و کلا یادم رفت زنگ بزنم!!!نزدیک اذان زنگ زدم گفت چند دقیقه دیگه خبرشون بهت میدم.

کاری کرد عجیب!!!

سریع از متخصص جراح قلب بیمارستان خصوصی کوثر طی یک درخواست رسمی روی یه متخصص دیگر قلب بیمارستان دولتی الزهرا درخواست عمل اورژانسی زد که دوست ما مادرش رو ببره و بعد تأئید پزشک مورد نظر توی بیمارستان الزهرا و یا بیمارستان نمازی عملش کنند.

تصویر درخواست را از طریق تلگرام برام فرستاد  و گفت به دوستت بگو مریض رو سریع بیاره شیراز برگه را ازم بگیره ببره پیش همون دکتر مورد نظر خدا خیر بده چنین پزشکانی که به حرفه خود به چشم درامد نگاه نمی کنند و ان شاءالله در همه مراحل زندگی موفق و موید باشد و البته عاقبت به خیر .

این دکتر دکتر نعمتی متخصص قلب و عروق و بچه شیراز است  که دوران طرح خود را در  دهدشت  گذراند  و هم اکنون بیمارستان کوثر شیراز مشغول به کار  است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب