صبح زاگرس
دانا
21. دى 1396 - 12:59
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخشی از آسیب های اجتماعی جامعه ناشی از نبود برنامه های شاد است همه دستگاه های فرهنگی فضایی شاد برای جوانان ایجاد کنند.

به نقل از ایل بانو، محمدکاظم نظری در جلسه هماهنگی نمایشگاه بزرگ کتاب در یاسوج گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب و فیلم فجر دو رویداد فرهنگی خوب در سطح استان استان است اما نیاز به کار بیشتر دارد و این میزان کار فرهنگی کافی نیست چرا که جامعه ما نیازمند شادی و نشاط بیشتری در بخش های مختلف است.

 نظری عنوان کرد: بهترین فرصت برای ایجاد شادابی و نشاط در میان مردم به ویژه جوانان دهه فجر بوده و فرصتی است تا بخش از جامعه که دچار ناراحتی هستند را شاد کنیم و ارامش برای آنها تامین شود.

وی گفت: ما نیازها و انتظارات مردم را می بینیم پس می طلبد که همه دستگاه ها همکاری کنند که بتوانیم فضایی شاداب را برای نسل جوان ایجاد کنیم و امیدوار هستیم که نمایشگاه کتاب امسال متفاوت تر و بهتر از سال های گذشته برگزار شود و تلاش کنیم که این نمایشگاه صرفا یک نمایشگاه کتاب نباشد میراث فرهنگی استان نیز ابتکارات بیشتری برای معرفی اداب و رسوم مردم استان به خرج دهد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: بخشی از آسیب های اجتماعی که در استان وجود دارد ناشی از نبود و کمبود برنامه های شادی است که یک جوان باید داشته باشد پس می طلبد که دستگاه های فرهنگی تنها به یک دستوالعمل اکتفا نکنند و در تمام طول سال چنین برنامه های شادی داشته باشند که آسیب های اجتماعی نیز تا اندازه ای کاهش پیدا کند.

نظری ادامه  داد: دهه فجر فرصتی است که فضایی شاد را برای جوانان ایجاد کنیم ما نتوانستیم برنامه های سالم و خوب در اختیار و در دسترس نسل جوان قرار دهیم و این جوان به سراغ دیگر برنامه ها و موسیقی های نامناسب می رود که می طلبد همه دستگاه ها از جمله دستگاه های فرهنگی در این زمینه بیشتر تلاش کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب و اکران فیلم های فجر در دهه فجر در استان عنوان کرد: با توجه به اغتشاشات اخیر امسال حضور  مردم استان در حمایت از انقلاب و نظام در برنامه دهه فجر پررنگ تر از سال های گذشته است و این برنامه ها نیز باید به خوبی اجرا شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب