صبح زاگرس
دانا
20. دى 1396 - 19:24
نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر و بیست و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد امروز  در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر گفت:بیست و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی است و این ایام ایام الله نام دارد که نشانه اهمیت و ارزش دهه فجر است.

حجت الاسلام سید جواد خاضع با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نعمتی بزرگ بود که  باعث رهایی از استبداد و استکبار شد، گفت: باید قدردان این ایام باشیم.

وی بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی منافع نامشروع استکبار به خطر افتاد و ده ها سال است که تلاش می کنند دوباره بر ایران مسلط شوند که این خواب انها هرگز محقق نمی شود.

خاضع اظهار کرد: دهه فجر فرصتی برای تبیین دست اوردهای انقلاب اسلامی است اما برای بیان این دست اوردها باید به دوران سیاه و ظلم قبل از انقلاب نیز نگاه کنیم.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: باید به جوانان بگوییم که قبل از انقلاب وضع مردم چگونه بود و برای آنان تبیین کنیم چرا که در این اغتشاشات جوانان تحت تاثیر فضای مجازی و تبلیغات دشمنان قرار گرفتند.

وی اظهار کرد: رژیم پهلوی رژیمی خشن،بی رحم و وابسته به اجانب بود که ملت ابران را تحقیر می کرد در سال ۵۳ شاه در یک مصاحبه مطبوعاتی مردم ایران را گوسفندانی خطاب کرد که هبچ چیز نمی دانند.

خاضع گفت: سوال اینجاست ایا همان اندازه که برای معرفی باند و جناح خود تلاش می کنیم تا کنون تلاش کرده ایم انقلاب اسلامی را نیز معرفی کنیم.

وی به برنامه های گرامیداشت ستاد دهه فجر در استان اشاره کرد و افزود: در پنج تا یازده بهمن استقبال از دهه فجر را داریم و فضای شهر تزیین می شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: زنگ انقلاب به دلیل تعطیلی مدارس در روز پنجشنبه، شنبه چهارده بهمن در مدارس زده می شود.                        

خاضع عنوان کرد: برای برگزاری جشن دهه فجر به دلیل ایام فاطمیه برنامه هاب شاد بعد از پانزده بهمن برگزار می شوند و 21 کمیته تشکیل شده است .    

 معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت:  مردم آگاه ایران اسلامی در طول 39 سال عمر انقلاب همواره در تمام صحنه ها و برهه های حساسی حضور داشتند.

وی گفت: مردم در جنگ تحمیلی هشت ساله، در تمام انتخابات، راهپیمایی ها و تمامی صحنه ها در میدان بودند و از انقلاب و نظام دفاع کردند.

معاون استاندار افزود: قبل از انقلاب کشور در حوزه های عمران و ابادانی، فضاهای سیاسی و بسیاری از زمبنع ها با چالش ها و عقب ماندگی هایی مواجه بود اما پس از انقلاب تحولات عظیمی در آین حوزه ها صورت گرفته که دهه فجر زمان مناسبی برای بیان خدمات نظام است                       

وی عنوان کرد: نباید نگران مسایل طرح شده دشمنان علیه نظام اسلامی و انقلاب باشیم چرا که مردم خود تحولات و خدمات را مشاهده می کنند، البته کم و کاستی ها و مشکلاتی وجود دارد که با برنامه ریزی مسوولان رفع خواهد شد.

نظری عنوان کرد: متاسفانه برخی مسوولان برای رقابت های سیاسی و حمله به رقبای خود از بیان خدمات نظام غافل می شوند که امیدواریم گروه های سیاسی در این رفتار خود تجدید نظر کنند و در دهه فجر و سایر ایام بیان خدمات نظام مورد توجه باشد.

وی گفت: دهه فجر زمان نشاط در جامعه است و خوشبختانه در این دهه مشکلات مالی وجود ندار و دستگاه ها می توانند 4 دزصد از اعتبارات ارزش افزوده را به حوزه فرهنگی اختصاص دهند.

معاون استاندار افزود: دهه فجر امسال مقارن هست با دهه اول فاطمیه که ضمن حفظ حرمت این ایام برنامه های دهه فجر برگزار شود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب