صبح زاگرس
دانا
22. آذر 1396 - 15:46
عضو مجمع زنان اصلاح طلب کشور گفت: پیام ما برای روحانی این است که دانشجویان با تحلیل وعده های شما به شما رای دادند و منتظر عمل به وعدهایتان هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، روز دانشجو با حضور مرجان کاوسی عضو مجمع زنان اصلاح طلب و عضو شورای سیاست‌گذاری حزب اراده ملت ایران با تلاش تشکل وحدت اسلامی و انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سالن حکیم جرجانی این دانشگاه برگزار شد.

مرجان کاوسی عضو مجمع زنان اصلاح طلب کشور امشب در در سالن حکیم  جرجانی و در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  گفت: امروز جنبش دانشجویی در جامعه نقش موثری در تحولات دارد.

عضو و رئیس کمیته زنان حزب اراده ملت ایران بیان کرد:  یکی از چالش های جنبش دانشجویی عدم وجود دانشجوی فعال در دانشگاه ها است و فضای دانشگاهی و نقادانه باید فعال تر از هر زمانی باشد.

کاوسی اظهار کرد: برای بالندگی جامعه نیازمند دانشجوی بالنده و توانمند هستیم و معتقدیم فضای دانشجویی باید نقد کند کسانی را که مانع از بیان حرف های دانشجو می شوند.
 
وی اظهار کرد: مسیر انقلاب و ارمان های جنبش را دنبال خواهیم کرد تا هیچکس با حصر از گردونه خارج نشود
 
عضو مجمع زنان اصلاح طلب کشور ابراز داشت: پیام ما برای حسن روحانی این است که دانشجویان با تحلیل وعده های شما به شما رای دادند و منتظر
عمل به وعدهایتان هستند.
 
گفتنی است در ابتدای این مراسم وقتی که روزبه نعیمی مسوول تشکل وحدت اسلامی با اشاره به انتخابات ۲۹ اردیبهشت و انتخابات حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم، اظهار کرد: در آن انتخابات آقای روحانی وعده‌های را به جوانان و دانشجویان دادند که الان زمان مطالبه گری آن وعده‌ها است.

همزمان با صحبت‌های او یکی از دانشجویان به اظهارات او واکنش نشان داد که واکنش او با همهمه در سالن جلسه برگزار شد و تا لحظاتی در سالن حکیم جرجانی شاهد بی‌نظمی بودیم، بطوریکه تعداد زیادی از دانشجویان به سمت مرکز این بی‌نظمی آمدند.

 
---
---
---
---
---
 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب