صبح زاگرس
دانا
18. آذر 1396 - 14:40
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اولین برخوردی که با خانم نیک مرام داشتم از نظر من ایشان کارشناسی خوبی است ان شالله که مدیریت خوبی نیز داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، علی محمد احمدی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه کهگیلویه و بویراحمد گفت: در توسعه هیچ تفاوتی بین جایگاه مرد و زن نمی بینم پیامبر اکرم ص نیز اهمیت و جایگاه زنان را به گونه ای معرفی کرد که زبان زد خاص و عام است و در هشت سال دفاع مقدس نیز جایگاه و نقش زنان را دیدیم.

وی بیان کرد: تکریم بانوان و فضا دادن به انها راهبردی است در راستای پیشرفت کشور است و این نظر که مردان صرفا رهبران خوبی هستند و یا اینکه زنان تنها به دنبال تحقق مسیر خود نیستند نباید باعث شود که فضا را از زنان بگیریم.

احمدی افزود: با توجه به اولین برخوردی که با خانم نیک مرام دیدم از نظر من ایشان کارشناسی خوبی است ان شالله که مدیریت خوبی نیز داشته باشند با توجه به اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه  ماموریت های مهمی را در این بازه که بحث اقتصادی و اشتغال مد نظر است را  به دنبال دارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیرکل تعاون، کار و رفاه باید بر امور خود تسلط کافی داشته باشد دارای دقت و دغدغه مند باشد و بتواند تعامل عینی بین واحدهای خود برقرار کند و فضایی ایجاد شود که بتوانیم اهدافی را که در حوزه اقتصاد مقاومتی داریم اجرا کنیم.

وی ادامه داد: انتخاب خانم نیک مرام به این مفهوم نیست که افراد توانمند دیگر در مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نبود  بلکه ما در اداره کل نیروهای بسیار خوبی داریم اما با توجه به شعارهای ریاست جمهوری در خصوص استفاده از نیروهای جوان باید جامع عمل می پوشاندیم و به آنها میدان می دادیم.

احمدی گفت: نشان خواهیم داد شیرزنان این استان همچن شیرمردان در میدان عمل و اقدام هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب