صبح زاگرس
دانا
3. آبان 1396 - 14:02
رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان از کشته شدن یک جوان 23 ساله در برخورد موتور سیکلت با وانت پیکان در محور گچساران به نورآباد در یکصد متری پایگاه اورژانس جاده امامزاده جعفر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو،  جلال پورانفرد با بیان اینکه این حادثه در ساعت 8 و یک دقیقه صبح امروز چهارشنبه 3 آبان ماه به وقوع پیوست گفت: راکب موتور سیکلت در دم جان خود را از دست داد.

رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در پی اعلام این خبر به مرکز پیام 115 بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از اورژانس امامزاده جعفر به محل حادثه اعزام شد.

پورانفرد بیان کرد: تکنسین اعزامی در صحنه حادثه اقدامات اولیه حیاطی را انجام دادند ولی متاسفانه با ضربه شدیدی که به سر این جوان وارد شده بود در همان دقایق اول جان خود را قبل از رسیدن اورژانس از دست داده بود.

رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمدلازم دانست در اینجا به چند نکته مهم ایمنی که در مورد موتورسواران باید رعایت شود به کلاه ایمنی اشاره کرد و گفت: بیش از 90 درصد کشته شده های حوادث رانندگی با موتور سیکلت به علت نداشتن کلاه ایمنی جان خود را از دست می دهند و به همه هموطنان توصیه به پوشیدن کلاه ایمنی کرد.

 

 

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب