صبح زاگرس
دانا
1. آبان 1396 - 10:54
سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان و رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) از روند ساخت پروژه همراه سرای بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این بازدید گفت: پروژه همراه سرای بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج یکی از اقدامات  بسیار مهم دانشگاه علوم پزشکی و مجمع خیرین سلامت استان است.

سالار جوکار افزود: این پروژه در زمینی با زیر بنای 915 مترمربع و در سه طبقه در حال ساخت بوده که در فاز اول با اعتباری افزون‌بر بر 620 میلیون تومان در دست اجرا است که  حدود 400 میلیون تومان از این اعتبار را خیر سلامت علی عسکریان دماوندی و 220 میلیون دیگر نیز با مشارکت سایر خیرین و مجمع خیرین سلامت استان تامین شده است.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد در پایان از همه خیرین خواست، برای تجهیز این پروژه به مجمع خیرین و دانشگاه علوم پزشکی کمک کنند تا این پروژه به بهره برداری برسد.

 سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این بازدید گفت: با توجه به تفاهم نامه هایی که با مجمع خیرین سلامت و سایر نهاد های یاری رسان داریم و با تلاشهای همه همکاران پروژه های بسیار خوبی در حال انجام است که امیدوارم با همکاری بیشتر خیرین در بخش سلامت، کمبودی در زمینه رفاه حال بیماران و همراهان آنها نداشته باشیم.

امین اله بابویی در پایان از تلاش های مجمع خیرین سلامت استان که فعالیت های بسیار ارزشمندی در جهت جلب خیرین در ساخت پروژه های مرتبط با سلامت در تمام نقاط استان داشتند تشکر و قدردانی نمود.

نماینده خیر پروژه همراه سرای بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج نیز در ادامه گفت: با توجه به اینکه تعداد زیادی از بیماران از شهرها و روستاهای اطراف به این بیمارستان مراجعه می‌کنند، احداث همراه سرا در این بیمارستان در بهبود خدمات رسانی این بیمارستان نقش بسزایی دارد.

عسکر میرزاپور در پایان عنوان کرد: پیش بینی می‌شود با توجه به شرایط فصلی، این پروژه در نیمه اول سال آینده تحویل و به اتمام برسد تا بخشی از مشکلات همراهان بیمار در این زمینه رفع شود.

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب