صبح زاگرس
دانا
17. مهر 1396 - 14:56
رییس اورژانس و فوریت های پزشکی استان از نجات مادر باردار که دچار گزیدگی زنبور قرار گرفته بود در منطقه صعب العبور شاه بهرام باشت خبر داد.

ه گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانوجلال پورانفرد در گفت و گو با خبرنگاران گفت: درساعت ۱۸و۳۹دقیقه گزارشی از گزیدگی یک مادر باردار توسط توسط زنبور به  مرکز پیام آمبولانس ۱۱۵ باشت اطلاع داده شد و پرسنل اورژانس نیز در سریع ترین زمان برای کمک رسانی اعزام شدند.

وی بیان کرد: بیمار که در منطقه صعب العبور کوه خامی و شاه بهرام بود  تکنسینها توانستند بعد از  ۴ساعت راهپیمایی در کوه به محل برسند و اقدامات درمانی اولیه را انجام دادند.

رییس اورژانس و فوریت های پزشکی استان ادامه داد: به دلیل صعب العبور بودن مسیر و چند ساعت کوه نوردی و وجود حیوانات وحشی پرسنل اورژانس 115 مجبور شدند با کنترل علایم بیمار شب تا صبح را در منطقه حضور داشته باشند.

پورانفرد عنوان کرد: باتوجه به اینکه مادر باردار به دلیل حساسیت به نیش زنبور دچار درد قفسه سینه شده بودصبح امروز ساعت ۷:۰۵ درخواست بالگردشد که در کمترین زمان اعزام و این مادر باردار به بیمارستان شهیدرجایی گچساران انتقال داده شد.

رییس اورژانس و فوریت های پزشکی استان همچنین از دومین ماموریت بالگرد اورژانس هوایی در گچساران خبر داد و گفت: ساعت 10 امروز گزارشی از وضعیت بدبیمارقلبی مرد 50 ساله ای در باشت اعلام  و بالگرد برای اعزام این بیمار به بیمارستان اعزام شد و بیمار  بر ای درمان به بیمارستان گچساران انتقال داده شد.

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب