صبح زاگرس
دانا
16. مهر 1396 - 12:54
پایگاه خبری ایل بانو بعد از بررسی های یک ماهه از کارهای انجام شده در این فروشگاه به این نتیجه رسید که اطلاعات اولیه صحیح نبوده است و بابت انتشار این گزارش از مدیریت و پرسنل بازار بزرگ خانواده(خانه و کاشانه) رسما عذرخواهی می نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، پایگاه خبری ایل بانو بنا به وظیفه خود و اطلاعاتی که از شهروند خبرنگاران خود دریافت کرده بود در تاریخ هشتم شهریور ماه خبری تحت عنوان "دختران جوان در دام فروشگاه های زنجیره ای" منتشر کرد و در آخر گزارش آمده است که تا نتیجه نهایی پیگیری های لازم انجام می شود. 

بعد از انتشار گزارش که واکنش هایی را به دنبال داشت جوابیه ای از طرف مسئول فروشگاه منتشر شد اما بازهم پیگیری های خبرنگار این پایگاه خبری ادامه داشت.

بعد از گذشت یک ماه از خبر منتشر شده با بررسی ها و پیگیری های انجام شده از فروشنگان جوان این فروشگاه چه انهایی که اخراج شدند و چه انهایی که مشغول به کار بودن نتیجه بررسی ها به این موضوع ختم شد که گزارش های داده شده به این پایگاه خبری کذب بوده و فردی که از فروشگاه اخراج شده بود  برای تلافی کردن اطلاعات کذب در اختیار این پایگاه خبری گذاشت.

پایگاه خبری نیز بعد از بررسی های یک ماهه از کارهای انجام شده در این فروشگاه به این نتیجه رسید که اطلاعات اولیه صحیح نبوده است و بابت انتشار این گزارش از مدیریت و پرسنل بازار بزرگ خانواده(خانه و کاشانه) رسما عذرخواهی می نماید.
 
این گزارش در پایگاه خبری صبح زاگرس نیز منتشر شد که هم اینک جوابیه این فروشگاه و عذرخواهی سایت ایل بانو از مسئولان فروشگاه در پایگاه خبری صبح زاگرس نیز منتشر می شود.
 
انتهای پیام/
 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب