صبح زاگرس
دانا
4. مهر 1396 - 15:31
فرماندار شهرستان چرام به اجرای حکم قصاص قاتل جوان ۲۷ ساله‌ی چرامی در زندان مرکزی یاسوج و درگیری مختصر خانواده قاتل با خانواده مقتول اشاره کرد و گفت: هم اکنون فضای این نقطه از شهر چرام با همکاری نیروی انتظامی آرام شده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو،داریوش پاداش در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهار کرد: درگیری مختصری از سوی برخی از اعضای خانواده و اقوام قاتل با خانواده مقتول انجام شد که با حضور به موقع ماموران نیروی انتظامی فضا آرام شد و هم اینک نیز هیچ مشکل خاصی از لحاظ امنیتی در این نقطه از شهر چرام وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه برخی از موضوعات به دلیل بافت قومی و قبیله ای در سطح استان وجود دارد، ابراز داشت: نیاز است که مردم و شهروندان در چنین مواقعی فضا را آرام و صلح و سازش بین طرفین را در دستور کار قرار دهند.

پاداش از همکاری خبرنگاران و رسانه ها با فرمانداری چرام و کمک به برقراری آرامش تقدیر کرد و گفت: انتظار می رود اصحاب قلم و رسانه در سایت های خبری و شبکه های اجتماعی فضا را به سمت آرامش پیش ببرند و از انتشار اخباری که تنها به حواشی دامن می زند پبرهیزند.

حکم قصاص قاتل جوان ۲۷ ساله‌ی چرامی صبح امروز در زندان مرکزی شهر یاسوج اجرا شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان چرام نیز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: پس از اجرای حکم اعدام از سوی مقامات قضایی استان برخی از اعضای طایفه قاتل قصد ایجاد بی نظمی داشتند که با اقدام و حضور به موقع نیروهای انتظامی و امنیتی از هرگونه اقدامی جلوگیری شد.
رحیمی افزود: در حال حاضر فضای شهر آرام و نیروهای انتظامی در مناطق حساس مستقر شده اند.
 6 سال پیش قاتل (م) در پی اختلافات طایفه ای و چندین مورد درگیری با خودروی شخصی به مقتول(ش) برخورد و موجب قتل او شد.
 
انتهای پیام

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب