صبح زاگرس
دانا
7. شهريور 1396 - 13:30
پای کار بودن اعضای شورای بانوان خیر سلامت کهگیلویه و بویراحمد
کمک یک میلیونی دختر 8 ساله به مجمع خیرین سلامت استان +تصاویر
اعضای شورای بانوان خیر سلامت کهگیلویه و بویراحمد پای کار بودنشان را با فعالیت های چند روز اخیر خود نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانوچهارمین جلسه شورای بانوان خیر سلامت استان با حضور محمدرضا نیکبخت رئیس هیئت مدیره سالار جوکار مدیر عامل و عضو هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان و اعضای شورای بانوان خیر سلامت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مصوبات جلسه قبل برررسی و پیرامون  انجام یا عدم انجام این مصوبات بحث و گفت و گو شد مقرر شده بود که کارگروه های مختلف مشخص و هر کار گروه نیز اعضایی را برای زیر مجموعه خود انتخاب و معرفی کند که این مصوبه تا اندازه ای انجام شده بود.

بعد از مضخص شدن کار گروه ها اعضای شورای بانوان خیر سلامت هر کدام کارهایی که می تواستند در این رابطه انجام دهند را شرح دادند.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر و قدردانی از حضور همه بانوان خیر در این جلسه گفت: امیدوار هستیم که بتوانیم زمینه کمک به بخش سلامت را بیشتر از پیش فراهم کنیم.

سالار جوکار با اشاره به مراکز بهداشتی که در سطح استان توسط خیرین ساخته شده اند افزود: بخش سلامت نیازمند حضور خیرین است چرا که هزینه های زیادی را برای بیماران ایجاد می کند یک کمک هر چند کوچک می تواند برای یک بیمار زندگی باشد.

وی بیان کرد: افراد با سنین مختلف در شورای بانوان خیر سلامت استان عضو هستند و مبالغی را به این شورا کمک کرده اند که کم سن ترین عضو این شورا دختری 8 ساله است که مبلغ یک میلیون تومان کمک کرده است.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مبلغ کمک هر چند هم کم باشد اما با ارزش است گفت: باید کاری کنیم که فرهنگ کمک در بین مردم جا بیفتد چرا که این کمک لازم نیست که حتما پول باشد شاید فردی وضعیت مالی مناسبی نداشته باشد اما ابزار پزشکی در خانه دارد که هیچ استفاده از از آن نمی کند که می تواند در اختیار شورای بانوان قرار دهد این شورا نیز به حسب نیاز بیماران در اختیار انها قرار می دهد.

جوکار عنوان کرد: با جذب خیرین و استفاده از آنها در بخش سلامت می تواند بسیاری از مراکز درمانی  استان را تجهیز  و به بخش سلامت کمک کرد نمونه آن مرکز درمانی قلعه ریسی است که توسط خیرین ساخته شده است همچنین مرکز درمانی لوداب که صد در صد خیر ساز است و در هفته دولت افتتاح می شود.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیا

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب