خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا
29. خرداد 1396 - 11:31
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد:
واکنش مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد به حمله موشکی سپاه
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد گفت:اقدام سپاه در حمله موشکی به تروریست ها ستودنی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، حجت الاسلام صفدر پناهی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به حمله موشکی سپاه به مقر تروریست ها در سوریه اشاره داشت و افزود: بعد از مدت ها که امنیت خوبی در دنیا داشتیم و همه شهرهای ما در امنیت کامل بودند دشمن نتوانست این وضعیت را تحمل کند و به همین خاطر استکبار جهانی امریکا و اسرائیل و همپیمانانشان تصمیم گرفتند که امنیت کشورمان را زیر سوال ببرند .

وی اظهار کرد: آمریکا با همراهی داعش تصمین گرفتند که از راه عراق و سوریه به ایران وارد شوند و خودی نشان دهند و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرند که کار آنها با حمله به حرم امام راحل و مجلس شورای اسلامی تنها به گفته رهبری ترقه بازی بود و لازم بود که سپاه اقدامی در این مورد انجام دهد.

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اقدام سپاه و حمله آن به تروریست های داعش در سوریه ضروری و مناسب و به جا بود، تصریح کرد: لازم بود به مدعیان دروغین و امریکا و اسرائیل و داعش سیلی زده شود البته این یک نمونه از اقدامات سپاه بود.

حجت الاسلام پناهی تاکید کرد: دشمنان اگر بخواهند تحرکی داشته باشند در کشور و خارج انقلاب اسلامی نمی تواند این مسئله را تحمل کند و جواب دندان شکنی به آنها خواهیم داد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب