خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا
27. خرداد 1396 - 11:16
همسر شهید کشاورز تصریح کرد: آتش به اختیار یعنی به وظیفه شرعی خود عمل کنیم و سکوت اختیار نکنیم چه بسا سکوت ما باعث مشکلات و ضربه های جبران ناپذیر به مردم و کشور شود و قضیه محراب و کربلا دوباره تکرار شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانوبه نقل از ایل بانو، محبوبه گشتاسبی زاده در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: آتش به اختیار یعنی در این برهه از زمان با توجه به تهاجم فرهنگی  دشمن ،چه دشمن خودی و چه غیره خودی تمام امت حزب الله با توجه به مسئولیت ملی ودینی عرق ملی نسبت به کشور عزیزمان و از همه مهمتر ارزشهای والای دینی و اسلامی که در راس آنها دفاع همه جانبه از ولایت هست غیرت  داشته باشیم و  هرکس به تناسب ظرفیت و توانمندی که دارد جلوی معضلات اجتماعی را بگیرد و مدافع ارزشها و حریم ولایت باشد و منتظر  دستور کسی نباشیم هرجا نیاز بود جهت مصلحت و رشد و بالندگی کشور وارد عمل شویم.

همسر ش یهد کشاورز بیان کرد: هر جا برای کشور احساس خطر کردیم در آنجا برای مقابله وارد عمل شویم چون دسیسه های دشمن روز به روز در حال تغییر هست ما باید متناسب با ترفند آنها مقابله کنیم.

دستگاه های فرهنگی به وظیفه شان عمل نکرده اند

گشتاسبی زاده با بیان اینکه دستگاههای فرهنگی متاسفانه آنطور که باید و شاید به وظیفه خودشان حالا به هر دلیل عمل نکرد والا اگه درست به رسالت خود عمل می کردند ما امروز این همه مشکل نداشتیم، افزود:  آنها نباید منتظر باشند تا ببینند از مرکز چه برنامه ای برایشان تعریف و ارسال می کنند در بعضی جاها باتوجه به مشکلات منطقه ای استانها وارد عمل شود و افراد اهل فکر و نظر استفاده کنند برای چاره اندیشی چون معضلات و. مشکلات همه استانها مثل نیست و با هم فرق دارند پس باید متناسب با مشکلات و آسیب ها باید برنامه ریزی کنند

وی عنوان کرد: تمام دستگاههای فرهنگی ضعف دارند چون بجای آگاه کردن مردم و آموزش های مختلف با توجه به نیاز جامعه بدنبال گزارش دادن به مرکز هستند ولی آنطور که باید و شاید به وظیفه اصلی خودشان عمل نمی کنند یا بودجه هایی که باید جهت آموزش صرف شود در جاهای دیگر هزینه می شود.

همسر شهید کشاورز تصریح کرد: آتش به اختیار یعنی به وظیفه شرعی خود عمل کنیم و سکوت اختیار نکنیم چه بسا سکوت ما باعث مشکلات و ضربه های جبران ناپذیر به مردم و کشور شود و قضیه محراب و کربلا دوباره تکرار شود باید امر به معروف و نهی از منکر کنیم و دست روی دست نگذاریم  تا هرکس هرکاری دلش میخواهد بیاورد ما همه در برابر خون شهدا و این کشور مسئولیم.

گشتاسبی زاده اظهار کرد: هرکجای نقصی و کاری را بر زمین مانده دیدیم با یک حرکت انقلابی بدنبال برطرف کردن آن عیب و انجام آن کار باشیم همیشه در صحنه و گوش به فرمان مقام عظمای ولایت باشیم و لحظه درنگ نکنیم چه بسا ممکن است درنگ و سهل انگاری ما به نفع دشمن باشد.

حکم آتش به اختیار را افسران جوان امام
وی ادامه داد: حکم آتش به اختیار را کسانی از حضرت آقا گرفتند که برای پیگیری مطالبات و منویات ایشان نسبت به دستگاههای مرکزی دانش و صلاحیت بیشتری دارند افسران جوان امام حکم آتش به اختیار گرفتند تا با بصیرت زمانی که برایشان روشن شد منتظر دستگاههای فرهنگی امروزی نمانند و خودشان اقدام کنند.

همسر شهید کشاورز عنوان کرد: اتش به اختیار یعنی هرکس با توجه به تخصص و هنری که دارد بهترین راه را برای حمله و مقابله با دشمن پیدا کند و منتظر کسی نباشد و کار دشمن را یکسره کند یعنی تقویت و تقابل فکری و فرهنگی با توجه به نیاز جامعه که آغاز یک حرکت جهادی است در راستای مسائل فرهنگی ،یعنی مسائل فرهنگی را جدی تر بگیریم و از همه مهمتر اندیشه ای راهبردی داشته باشیم و هیچ وقت فرصت را از دست ندهیم چون دشمن بیکار نمی نشیند.

گشتاسبی زاده تصریح کرد:  لحظه به لحظه دشمن پیش می رود و از ضعف های ما سو استفاده می کند و پیش می آید و تلفات می گیرد دیگر صدای فرمانده به گوش رزمنده وسط میدان نمی رسد و هشدارها و تشرها ی پی در پی جواب نمی دهد پس باید به هوش و به گوش باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب