صبح زاگرس
دانا
20. دى 1395 - 14:44
امروز زنان آگاه، خودباور و توانمند ایران در عزای یکی از حامیان همیشگی و اصلی استیفای حقوق شرعی و قانونی خود به سوگ نشسته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، متن پیام معاون رئیس جمهور به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله  هاشمی رفسنجانی بدین شرح می باشد:

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه

در ایام رحلت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه«س»، عروج ملکوتی و ناگهانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که به گواه تاریخ از دلسوزان برجسته نظام، مجاهدی نستوه در حفظ عزت و استقلال ایران اسلامی و سردار شایسته عمران و آبادانی کشور بود، موجب تأثر و تألم شدید گردید.

این سیاستمدار مدبر و امیرکبیر زمان در دوران استبداد، دلاورانه جهت تحقق آرمانهای معمار انقلاب، خمینی کبیر همت گمارد و در ادامه زندگی پرفراز و نشیب خود در دوران دفاع مقدس و عرصه های سازندگی کشور آثاری جاودانه به یادگار نهاد.

بی شک خدمات شایسته و ماندگار ایشان در یاد و خاطره ملت بزرگوار این سرزمین کهن همواره ثبت و ضبط خواهد شد و پژواک صدای قلب این شخصیت بی بدیل که همواره جهت آسایش و امنیت ایران می¬تپید، همیشه تاریخ در گوش مردم قدردان و فهیم ایران طنین انداز خواهد ماند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه زنان کشور وکلیه همکارانم در حوزه زنان و خانواده  ضمن ابراز مراتب تسلیت خود به مناسبت این ضایعه بزرگ و جبران ناپذیر، ‌غفران و رحمت الهی و علو درجات برای آن فقید از دست رفته و صبر و اجر برای بازماندگان، بویژه همسر و دختران صبور و فاضله ایشان سرکارخانمها عفت مرعشی و فاطمه و فائزه هاشمی را از درگاه ایزد منان خواهانم.

شهیندخت مولاوردی
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده

 

 

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب