خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا
18. دى 1395 - 9:26
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهمترین برنامه سفر یک روزه "مولاوردی" معاون رییس جمهور به این استان افتتاح پارک بانوان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو،فربیا رحمان پور در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری  با اشاره به دیگر برنامه های سفر مولاوردی به استان، افزود: حضور در شورای ادرای استان، نشست با بانوان فرهیخته و مشاوران فرمانداران و دستگاه های اجرایی استان همچنین بازدید از تعاونی زنان فعال استان از دیگر برنامه های سفرمعاون رییس جمهور به استان است.

وی با بیان اینکه این پارک در زمینی به مساحت 25 هزار مترمربع احداث شده است. عنوان کرد: زنان و دختران در سنین مختلف می‌توانند بدون هیچ گونه محدودیتی از امکانات و اماکن فرهنگی، تفریحی و ورزشی  این پارک استفاده کنند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: افزایش امکانات و تعداد فضاهای ویژه بانوان و خانواده به ارتقای سلامت و پویایی بانوان و خانواده‌های یاسوجی منجر می‌شود.

رحمان پور افزود: نیمی از این استان و جامعه ما را بانوان تشکیل می دهند باید بیشتر از اینها برای رضایت آنها تلاش کنیم و تا زمانی که من مدیرکل هستم همه سعی خود را برای بیشتر دیده شدن بانوان استان انجام می دهم.

انتهای پیام/د

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب