خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا
14. دى 1395 - 13:14
در روزهای اخیر شاهد حملات زیادی علیه مدیرکل بانوان استان در رسانه ها و فضای مجازی بوده ایم ،که با اهداف از پیش تعیین شده مدیر کل بانوان استان را مورد هجوم قرار داده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، پشت پرده حمله رسانه ای به مدیر کل بانوان بیشتر از آنکه به صلاحیت و شایستگی ایشان ارتباط داشته باشد ،بحث های قومی و  قبیله ای رسانه ها و همچنین حسادت های زنانه  تاثیر گذار بوده است.

بنا به گفته یک منبع موثق،در گروه تلگرامی مربوط به مدیران کل استان ،از یکی روسای مراکز استان که اتفاقا زن هم هستند،خطاب به استاندار،به اشتباه دست نوشته ای که بیشتر شبیه طومار بوده است ،روی خروجی گروه قرار می گیرد که در آن به ضعف مدیر بانوان به ایجاد تعامل با بانوان،روحیه خود رایی و خود محوری،عدم آشنایی به حوزه زنان،ناتوانی و یا تعمد در دو نشست با ملاوردی معاون رییس جمهور و……اشاره شده بود.

بر اساس این گزارش ،فریبا رحمان پور در گفت و گو با فصلی نو ،ضمن تایید ارسال این دست نوشته، در گروه مدیران توسط دیگر خانم رئیس،از وجود هر گونه توطئه اظهار بی اطلاعی کرد.

با یک نگاه اجمالی میتوان دریافت که پشت پرده ،هجوم به فریبا رحمان پور، رسیدن به کرسی مدیر کلی بانوان از سوی دیگر خانم رییس و شائبه جایگزین شدن با استفاده از فضای ملتهب رسانه ای بیشتر از همه در این میان تاثیر گذار بوده است.

آرزو می کنیم دغدغه این خانم در جهت رفع مشکلات و موانع حوزه زنان بوده، نه حسادتهای زنانه و نداشتن تحمل دیگران، کاش به جای این تشویش اذهان عمومی علیه مدیر کل بانوان ،زنان را به همدلی دعوت می شدند،چرا که  ملتهب کردن فضا دیگر در این استان نخ نما شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب